24 лютого в Черкаській області відбудеться промо від ТМ Дніпро-М

23 лютого 2018, 13:49

В рамках всеукраїнського промо в нашому місті в цю суботу пройде захід торгової марки Дніпро-М.

Приходьте в суботу та отримуйте можливість протестувати особисто інструменти Дніпро-М. Тепер Ви можете перевірити якість до покупки! Попиляти бензопилою, поварити інвертором, розрізати метал болгаркою чи протестувати прямий та бочковий перфоратори  – все це та багато інших активностей очікують всіх відвідувачів.

Даний захід особливо корисний для тих, хто ніяк не вибере чи не наважиться придбати інструмент. Саме в суботу є шанс зробити вибір в справжніх робочих умовах. Тим паче кожному покупцю дарується чашка.

ТМ Дніпро-М на українському ринку вже більше 7-ми років. За цей час, продукцію бренда обрало понад 2 000 000 українців. В цьому році торгова марка активно проводить промо по всій країні, для того щоб познайомити українців з якістю власної продукції.

Дніпро-М спеціалізується на виготовленні інструментів для ремонту та будівництва, а саме:

- садово-паркової техніки;

- зварювального обладнання;

- ручного електроінструменту;

- ручного інструменту;

- засобів захисту та витратних матеріалів.

Гордістю торгової марки є сервіси та обслуговування. Унікальні сервіси, такі як: заміна на час ремонту, швидкий ремонт та швидка доставка, роблять інструмент Дніпро-М дійсно вигідним придбанням.

Приходьте 24 лютого за адресами: у м. Корсунь-Шевченківський - вул. Ярослава Мудрого, 338,  і у м. Шпола -  вул. Червоноармійська, 32, протестуйте інструмент, отримайте кваліфіковану консультацію та просто відпочиньте.

Адреси проведення промо в інших городах дивіться ТУТ.

Поділитись

Коментарі

Вгору