22 черкащани борються за звання “нового лідера”

12 травня 2018, 12:19

22 черкащани зареєструвалися на участь у проекті “Нові лідери”. Загалом серед учасників – близько 1000 українців. Проект “Нові лідери” реалізує медіахолдинг Віктора та Олени Пінчуків StarLightMedia за підтримки фонду “Відродження” та понад 30 громадських організацій. У проекті може взяти участь кожен, хто проявив себе у суспільно-значущій сфері, як на регіональному, так і на загальнонаціональному рівні, пише "Інфоміст".

З 1 по 30 травня відбувається голосування за лідера. Взяти участь у голосуванні можуть українці, яким виповнилось 18 років. Кожен має право проголосувати лише один раз за одного кандидата.

Серед зареєстрованих черкащан – депутат міськради від “Самопомочі” Микола Фомич, наймолодший сільський голова, представник Аграрної партії Артем Кухаренко, співзасновник ГО “Нові люди”, лідер місцевого осередку ДемАльянсу Віктор Євпак, екс-кандидатка у депутати від партії “УКРОП” Євгенія Лашко та багато інших.

Лідером “симпатій” черед черкащан на сьогодні є Євгенія Лашко, за яку проголосували вже більше 450 українців. Дівчина є психологом і займається танцями. Проект Євгенії – “Розвинемо націю” спрямований на залучення вразливих верств населення шляхом регулярної зайнятості на соціальних підприємствах.

На другому місці – Віктор Євпак. На сьогодні за нього віддали свої голоси близько 100 виборців. Проект Віктора “Є-ФОП” полягає у створенні спеціального ресурсу, який дозволить ФОПам із легкістю вести свій бізнес, сконцентрувавшись лише на власному стартапі, а не на юридичних і бухгалтерських аспектах.

На третьому місці з 12 голосами – Валентина Коляда, яка “просуває” проект школи закритого типу. Решта черкаських учасників поки що не набрали навіть більше 10 голосів.

Ознайомитись із усіма черкаськими проектами можна ТУТ.

На початку червня буде обрано 100 лідерів, які продовжать свою боротьбу за перемогу. 50 буде обрано шляхом голосування іще стільки ж обере вибірковий комітет. Упродовж трьох місяців сто лідерів вестимуть активну діяльність із реалізації своїх програм і готуються до їхньої презентації. На сайті проекту з’явиться можливість приєднатися до команди того чи того лідера.

Восени на каналі ICTV вийдуть у прямому ефірі випуски телепроекту “Нові лідери”. До цього етапу дійдуть лише 10 учасників. Участь у голосуванні за лідерів і вирішенні їхньої подальшої участі у проекті братимуть лише телеглядачі СМС-голосуванням. За підсумком глядацького голосування наприкінці Суперфіналу переможець/ниця проекту “Нові лідери” отримає грошовий приз.

Вгору