2-річного черкащанина може врятувати лише людська небайдужість (відео)

21 січня 2014, 12:34

Замість іграшок – крапельниці, замість рідних – лікарі та медсестри. Так маленький Данилко Кулик із Черкас святкує сьогодні свій другий день народження. У хлопчика – рак. Невтішний діагноз крихітці поставили всього тиждень тому. Тоді Данилка госпіталізували в тяжкому стані до Центру дитячої онкології. Його порятунок коштує чималих коштів. Батьки хлопчика від того в розпачі, інформує "ТРК "ВІККА".  

Данило Кулик: «Мама, папа, дід… Люблю».

У свої 2 рочки Данилко вже по-дорослому терплячий. Він мужньо витримує всі процедури. Життя крихітки кардинально змінилося тиждень тому.

Владислав Кулик, тато: «Це було як сніг на голову. Як так може бути, чого? Нічого ж не відбувалося. І це вже четверта стадія, що метастази йдуть у кістковий мозок».

Батьки хлопчика до останнього вірили, що невтішний діагноз не підтвердиться. Досі Данилко не мав проблем зі здоров’ям. Хіба інколи, каже тато, хворів на застуду.

Влад Кулик, тато: «На Новий рік ми ще на гойдалках каталися, гуляли. Ніяких думок навіть поганих не було, все нормально. А 1-2 січня вже видно було, що щось трапилося. Їсти він узагалі не хотів, водичку попивав, почав дуже кульгати та майже не вставав».

Анна Самохвал, онколог: «Діагноз – нейробластома зачеревного простору з ураженням кісткового мозку. Стан дитини дуже важкий. Можливе дообстеження. Планується проведення хіміотерапії. Лікування тривале, дороговартісне з можливою трансплантацією кісткового мозку».

На лікування Данилка кошти потрібні щодня. У родини їх просто немає. Без допомоги небайдужих маля не виграє двобій за життя.

РЕКВІЗИТИ:

Одержувач: «ПриватБанк»

Номер рахунка: 4627 0812 7694 9307

Телефон тата: 0968330230 або 0631117065

Поділитись

Коментарі

Вгору