15-річного кам’янчанина, звинуваченого у вбивстві семикласника, можуть відпустити з-під варти

13 січня 2015, 10:25
601577_1_w_570-256x320

Ігор Слабенко Фото з сімейного архіву Слабенків

П'ятнадцятирічного кам'янчанина, якого звинувачують у вбивстві семикласника та хочуть засудити до восьми років за гратами, сьогодні можуть відпустити з-під варти. 

Про це інформує кореспондент "Про все".

Близько 30 активістів зібралося під обласною прокуратурою, щоб проконтролювати, чи звільнять з-під варти 15-річного кам'янчанина Ігоря Слабенка у зв'язку з тим, що сьогодні спливає термін його тримання під вартою.

- Відповідно до законодавства сьогодні спливає термін тримання мого сина під вартою, і вони більше не мають права тримати його у СІЗО. Вчора я ознайомився з матеріалами справи. Я не побачив ухвали про продовження тримання його під вартою (відповідно до законодавства його не мають права тримати під вартою понад 60 днів), - розповів батько звинуваченого Руслан Слабенко.

Також він зазначив, що коли ознайомлювався з матеріалами справи, то побачив доклеєні сторінки про призначення нової групи прокурорів.

Наразі адвокат хлопця поїхав до СІЗО, туди ж пішли і активісти, які приїхали підтримати хлопця.

- Я сподіваюся, що сьогодні побачу свого сина, в останнє я бачив його наприкінці минулого тижня, - зазначив Руслан Слабенко.

На 15 січня призначено закрите судове засідання в апеляційному суді по цій справі, однак активісти продовжуватимуть приходити під стіни суду. Бути присутніми на засідання обіцяють і народні депутати, до яких звертався батько.

 

Коментарі

Вгору