«100 впливових осіб Уманщини»: в місті та районі стартує новий проект

08 травня 2015, 20:53

1

Депутати Уманської міської  Уманської районної рад, члени виконкому, державні службовців, політики,  громадські діячі та журналісти -  і це далеко не всі, хто потрапить до списку «100 впливових осіб Уманщини». Ярослав Кулінєєв запускає новий проект в Умані. Розпочне він свою роботу 9 травня. Проект стане своєрідною підготовкою до місцевих виборів, інформує Вечірня Умань.

Вперше подібний рейтинг, оцінки роботи держслужбовців, адміністратор «Типової Умані» створив ще у 2010 році. Тоді перше місце зайняла – Людмила Кирилюк, друге – Максим Поляков, третє – Юрій Бодров, четверте – Галина Кучер.

На цей раз у проекті «100 впливових осіб Уманщини» будуть брати участь політики та чиновники не лише Умані, а й Уманського району. Серед них буде створюватися як рейтинг, так і антирейтинг.

2

- Політиків, громадських діячів, журналістів, депутатів та чиновників до списку я буду вносити сам. Проте до нього може попасти і будь-який бажаючий. Для цього потрібно, щоб на сайті в категорії «Додати кандидата» було не менше 20 заявок за того чи іншого кандидата, - розповідає громадський діяч Ярослав Кулінєєв. – Голосувати можна буде із однієї IP-адреси лише один раз на добу за одного кандидата. А всього в день можна буде віддати своїх голосів за інших кандидатів - 30.

Хто потрапить до  рейтингу «100 впливових осіб Уманщини» будуть вирішувати тільки містяни та селяни.  Проголосувати за того чи іншого кандидата ви зможете на сайті http://top100uman.in.ua/ із 9 травня.

Остаточні результати рейтингу будуть опубліковані напередодні місцевих виборів.

Поділитись

Коментарі

knopka сказав:

рейтинг

Вгору