100 відсотків попадань показав на чемпіонаті України спортсмен з Черкащини

03 серпня 2018, 19:56

Срібний призер Олімпійських ігор, черкащанин Сергій Куліш завоював дві золоті й одну бронзову медаль на чемпіонат України з кульової стрільби. Про це інформують в прес-службі Черкаського відділення НОК.

"Змагання були особливо складними, адже тир у Києві не відповідав вимогам. Під час виконання вправ на вогневих рубежах було дуже жарко, вентиляція не справлялась з навантаженням. Багатьом стрільцям потрібно було робити вимушені перерви, щоб не довести себе до непритомності. Але незважаючи на складнощі, виступ нашої команди був вдалим", – ділиться враженнями від чемпіонату заслужений тренер України Наталія Чепурна.

Особливо високі результати та особисті рекорди продемонстрував Сергій Куліш. Йому не було рівних у вправах зі стрільби з малокаліберної гвинтівки:

у вправі МГ-9 (60 пострілів лежачи) він показав абсолютний результат – 600 очок з 600 можливих;

у вправі МГ-6 (стрільба по 40 пострілів з трьох положень) він настріляв найвищий результат для закритих та відкритих стрільбищ за всю історію кульової стрільби України – 1186 очок.

Таким чином, Сергій завоював дві золоті медалі в особистому заліку. До них додалася і бронзова медаль у фіналі вправі ГП-6 (пневматична гвинтівка, 60 пострілів).

Вгору