100 годин громадських робіт отримав черкащанин за несплату аліментів

27 жовтня 2014, 19:45

1Вироком  Соснівського районного суду міста  Черкаси 30-річного громадянина засуджено за злісне ухилення від сплати аліментів, інформує прес-служба прокуратури міста Черкаси.

Встановлено, що за рішенням суду він був зобов’язаний сплачувати кошти на утримання своєї доньки в розмірі 1/3 частини всіх видів заробітку, щомісячно, починаючи з 21.11.2011, однак в період часу з листопада 2011 року по серпень 2014 року, окрім березня 2012 року, від сплати аліментів ухилявся, чим поставив свою доньку в скрутне становище. На попередження про кримінальну відповідальність за вчинення таких протиправних дій останній не реагував, в результаті чого станом на вересень 2014 року утворилась заборгованість в розмірі близько 30 тис. грн.

Відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 164 КК України – злісне ухилення від сплати аліментів.

За результатами розгляду справи судом чоловіка визнано винним у вчинені вказаного кримінального правопорушення, та призначено покарання у вигляді 100 год. громадських робіт.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору