10 тисяч черкаських дітей відправлять листівки солдатам

17 листопада 2014, 07:00

ПРЕССС

«10 тисяч дітей-черкащан намалюють листівки солдатам, що захищають на Сході наш мир та спокій. Сила дитячих побажань - одна з найдієвіших сил в світі, і хай ці невеличкі  повідомлення додадуть військовим додаткового захисту. Наша справа за невеликим: надрукувати, організувати та відправити  бійцям, вже по  готовим каналам постачання!» - Олег Саух – організатор акції «Листівка солдату від Черкащан», автор проекту «CINEMA Атмосфера». 

«Найголовніше - підтримувати постійний зв'язок з воїнами на передовій. З перших вуст знаю наскільки це важливо і додає наснаги боротися. Тому такий потужний посил від дітей може стати саме тою силою, від якої бійці вистоять і переможуть» - Лариса Теліженко – арт-менеджер фестивалю  «CINEMA Атмосфера» та громадський діяч про акцію «Листівка солдату від Черкащан»  .

«Думаю, що душевні та по-дитячому відверті послання стануть ще одним зв’язуючим елементом між тими, хто захищає, і тими, хто цього захисту потребує. На фоні подій в Україні для нас всіх є важливим збереження сили духу, готовності діяти та робити зміни. Ми не маємо жодного морального права впадати у відчай чи апатію. Тому так важливо знаходити натхнення та підтримку - і, думаю, цей фестиваль цілком може цього додати»  – Тетяна Ковальчук – громадська активістка про фестиваль «CINEMA Атмосфера» та соціальну акцію «Листівка солдату».

Р.Кожен дорослий – бажаючий, також може написати листівку солдату за адресою Хрещатик 170 (колишній кінотеатр «Салют») з 21 листопада.

Для здорового роста и полноценного развития вашего ребенка - nestle! Мы подберем лучшее питание с учетом индивидуального развития. Nestle - расти здоровым с первых дней!

Поділитись

Коментарі

Вгору