сьогодні

16:16

Жителів Черкащини відновлюють на військовому обліку

1432896197_1412238763

В області налічується більше 30 тисяч осіб, які підлягають відновленню на військовому обліку. З них вже поновилися майже 3 тисячі черкащан, повідомив обласний військовий комісар Євген Курбет.

Обласний комісар нагадав, що вік перебування в запасі військовозобов’язаних для рядового, сержантського і старшинського складу збільшили до 60 років, а для вищого офіцерського складу – до 65 років. Тож нині за Мобілізаційним Розпорядженням начальника генерального Штабу здійснюються заходи з відновлення громадян України на військовому обліку, які не досягли граничного віку перебування у запасі та підлягають взяттю на військовий облік.

– Зараз комісія Генерального штабу Збройних Силу України здійснює перевірки організації та ведення військового обліку в міністерствах та областях, – говорить Євген Курбет. – Вони проходять і на території Черкащини. Краще ця робота проводиться у Звенигородському, Смілянському та Шполянському ОМВК. Решті ж районів варто активізувати свою роботу. Разом з тим, аби своєчасно та якісно забезпечити відновлення на військовому обліку черкащан ми відпрацювали та подали на затвердження голові облдержадміністрації проект відповідного розпорядження.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.