Вигнання Лютого черкаськими активістами може створити хвилю протестів по всій країні, – політолог

09 листопада 2016, 11:52

301910Вигнання Лютого черкаськими активістами може створити хвилю протестів по всій країні. У відомстві зрозуміли, що подібні акції протесту можуть повторитися і в інших областях країни. Таку точку зору висловив політолог Андрій Золотарьов, пише vikka.ua з посиланням на ГолосUA.

880514

"Фактор "вулиці" став одним з направляючих моментів української політики. З огляду на те, що держава поділилося з суспільством своєю монополією на насильство, а потім і на правосуддя - ми бачимо, як патріотична індульгенція допомагає в судах, а тепер влада надала українцям і можливість впливати на кадрову політику. Я думаю, що в подальшому, з огляду на події в Черкасах, спроби суспільства диктувати свою позицію щодо кадрових призначень в силових структурах можливі і по всій Україні", – зазначив Андрій Золотарьов.

У той же час, політолог припустив, що керівництво Міністерства внутрішніх справ піде на вимоги громадськості і відмовиться від призначення одіозного правоохоронця (Валерія Лютого – ред.) в Черкасах.

"Схоже, що начальником ГУ НП в Черкаській області стане інша людина, але підкреслю ще раз, що приклади, подібні черкаським, ми ще неодноразово побачимо по всій країні", – резюмував Андрій Золотарьов.

Нагадаємо, 4 листопада, після повідомлення про те, що в стінах Нацполіції відбувається представлення нового начальника – Валерія Лютого, до приміщення ГУНП увійшли представники громадських організацій. 

Валерій Лютий, який через деякий час вийшов до активістів, наголосив, що ніякого представлення у стінах Нацполіції не буде та попросив всіх залишити приміщення.

Громадські активісти у свою чергу вимагали від новопризначеного начальника написати рапорт про звільнення.

Закінчилося усе тим, що активісти виштовхали  Лютого з будівлі ГУНП та  під вигуки “Ганьба” провели до службового авто, у якому він поїхав.

Водночас, 7 листопада, активісти не знайшли Лютого у приміщенні Нацполіції. Натомість залишили в управлінні оберіг від нечисті.

Вгору