Вони вважають себе богами, – Фреймут обурила поведінка лікарів у пологових будинках Черкас

05 листопада 2016, 21:00
Фото: Про все

Фото: Про все

Сьогодні на Соборній площі Черкас містяни зібралися на запрошення відомої телеведучої Ольги Фреймут, яка цими вихідними знімає в місті черговий випуск своєї програми.

Під приціл знімальної групи потрапили майже всі сфери життя Черкас. Зі своєю командою телеведуча перевіряла супермаркети, пологові будинки, стан безпеки в місті та роботу міського голови Черкас Анатолія Бондаренка.

В цілому, як зазначила телеведуча, Черкаси на неї справили приємне враження. Хоча не обійшлось без негативних моментів. Зокрема, Фреймут обурило ставлення лікарів пологового будинку до породіль і відвідувачів.

Фото: Про все

Фото: Про все

- До нас на програму звернулись три черкащанки - мами, діти яких загинули при народженні. Ми вирішили дослідити цю ситуацію. Але зіткнулися з зарозумілістю лікарів. Вони вважають себе богами і це дуже погано, - привідкрила присутнім телеведуча один з епізодів перевірки пологових будинків. - Коли одна з мам, з тих, що до нас звернулись, відчула проблеми, на неї не звертали уваги. І як наслідок її дитина померла. Більш того - матері не віддавали дитину, щоб та могла її поховати.

Фото: Про все

Фото: Про все

Також під перевірку потрапив супермаркет "Делікат", де Ольгу Фреймут вразила система безпеки, та завод ТМ "Волошкове поле". До продукції останнього нарікань у неї не виникло, але приміщення, де працюють робітники, за словами телеведучої, дуже старе і з тарганами.

Телеведуча перевіряла і стан безпеки у місті та те, як поліція виконує свої обов'язки. У рамках експерименту командою програми було без нагляду залишено велосипед, який майже одразу поцупили. Проте, заяву знімальна група не подавала.

- Ми не хочемо, щоб через старенький велосипед людина потрапила за грати, - пояснила позицію Ольга Фреймут.

Крім цього, перевірка телеведучою діяльності поліції призвела до того, що її саму оштрафували за хибний виклик спеціальних служб.

Фото: Про все

Фото: Про все

Наприкінці на сцену до телеведучої піднявся міський голова Черкас Анатолій Бондаренко разом із дружиною та подарував шоу-вумен букет. Натомість він отримав від Ольги Фреймут відзнаку "Гордість міста".

- Черкаси це гордість України! - підсумувала Ольга Фреймут результати перевірки обласного центру.

Алена сказав:

Вот тебе и на…Оказывается, за “старенький велосипед” за решётку сажать ЖАЛКО? А разве у нас нужно сажать в зависимости от состояния велосипеда, а не за сам факт воровства??? А теперь этот вор будет воровать старые велосипеды с уверенностью, что его не посадят??? Ай да Фреймут! D752

Ольга сказав:

Зачекаємо передачу, побачимо більш детально роботу О.Фреймут…Можуть бути сюрпризи…та й не віриться, що отак одразу можна визначити “добре” чи “погано”…це лише поверхнева перевірка

Вгору