В Оршанці презентували військову техніку та сучасне озброєння для прикордонників (відео)

11 листопада 2016, 17:28

bezyimyannyij

БТРи, позашляховики та сучасні снайперські гвинтівки – 25 одиниць найновішої військової техніки та сучасне озброєння презентували для прикордонників. Подивитися та оцінити преваги арсеналу в Оршанецький навчальний центр держприкордонслужби на Черкащині приїхали охоронці рубежів з усієї держави, інформує ЧСН.

Поруч із автомобілями в Оршанецькому держприкордонцентрі презентували і сучасну зброю. Все – від українського виробника. Найбільшу увагу приділили крупнокаліберному снайперському високоточному комплексу. Він – рекордсмен по дальності ураження. Нині в США такий коштує 20 тисяч доларів.

Техніку прикордонників повністю не оновлювали уже більше 20-ти років. Особливо гостро необхідність нового оснащення постала під час подій на Сході України. В першу чергу техніку та озброєння оновлять на кордоні з Луганською, Донецькою областями та на адмінмежі із Кримом.

Після презентації прикордонники провели стрільби та оцінили переваги нової зброї. Яку оберуть для прикордонного відомства – дізнаємося згодом.

Вгору