Уманського студента визнали кращим поетом на обласному фестивалі-конкурсі

01 квітня 2018, 18:04

Студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету Максим Турчинський став переможцем обласного фестивалю-конкурсу юнацької творчості «Крила – 2018», що проходив 29 березня у Черкасах, пише 04744.info.

Щоб продемонструвати свої таланти у жанрах «Театральне мистецтво», «Художнє слово» та «Авторська поезія» до обласного центру з’їхалося понад 100 учасників з усієї Черкащини.

«Художньо довершений виступ нашого талановитого студента Максима Турчинського в номінації "Авторська поезія" відзначений дипломом другого ступеня», ― йдеться у повідомленні прес-центру УДПУ..

Почесні нагороди за сприяння розвитку дитячої та юнацької творчості також отримав керівник конкурсанта, заслужений працівник культури України Наталія Алексєєва та колектив УДПУ.

Максим Турчинський зазначив на своїй сторінці  у соцмережі Facebook, що на обласному фестивалі-конкурсі талановита молодь демонструвала свою любов до поезії, художнього слова та театрального мистецтва. «Для одних це були перші кроки, інші збагатили особисту скарбничку творчого досвіду. Любіть поезію, любіть життя!», ― написав Максим Турчинський.

 

Вгору