У Каневі збирають підписи за облаштування велосипедної доріжки біля Тарасової Гори

12 жовтня 2017, 21:25

На сайті електронних петицій створили проект «Каневу-велодоріжку», який передбачає облаштування велосипедної доріжки до Тарасової Гори. Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із платформи до електронних петицій.

Для облаштування велосипедної інфраструктури та покращення благоустрою міста канівчани створили електронну петицію «Каневу-велодоріжку». У тексті звернення зазначено, що наразі у місті відсутня будь-яка велоінфраструктура, тому реалізація відповідного проекту дозволить канівчанам та гостям міста мати можливість подорожувати велосипедом від центру міста до Святині всієї України – Тарасової гори.

«Розпочати розвиток велоінфраструктури міста Канева з побудови першої велодоріжки у місті – чудовий крок для початку розвитку Канева у культурному, соціальному та туристичному напрямках одночасно. Тож побудова велодоріжки – давня мрія і молоді, і дорослих, і дітей», - зазначено у петиції.

Відтак, ініціатори пропонують розпочати облаштування першої велодоріжки від комплексу «Авто-ріка» вздовж по набережній до річкового причалу біля Тарасової гори.Тож автори звертаються із проханням включити розгляд відповідного питання на сесії Канівської міської ради, внести зміни до бюджету на 2018-ий рік, аби передбачити відповідні втрати, та зміни до Генерального плану міста.

Наразі петицію підписали 25 осіб із 100 необхідних, а до кінця збору підписів залишилося 89 днів.

Вгору