У черкаській Нацполіції не вистачає близько 400 кадрів

01 грудня 2016, 09:34

politsiya

Черкаська поліція шукає нові кадри: чесні, преспективні і з «вогником в очах», усім іншим професійним навичкам обіцяють навчити, пише Вичерпно.

Наразі в Головному управлінні Нацполіцїі відчувається серйозна нестача кадрів і є певне занепокоєння, чи вдасться вакантні посади укомплектувати достойними правоохоронцями.

- На сьогоднішній день у нас проблема — це некомплект кадрів, і достатньо великий некомплект, який обчислюється близько 400 посадами, а загальний наш штат близько 2,5 тисяч посад. І якщо ще півроку тому я думав, що ми із цією проблемою швидко впораємося, то на сьогоднішній день розумію, що ні. Чому ні? Ви знаєте, що зараз відбувається набір в патрульну поліцію м. Умань. Але конкурс вже два рази переносився, відтерміновувалася кінцева дата проведення конкурсу, бо не могли набрати необхідну кількість людей на 140 посад. Зрештою, набрали близько 450 бажаючих, а рік тому в Черкасах на 250 посад було 5 тисяч бажаючих, різниця трохи є, — відзначив начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області Руслан Горяченко під час зборів громадського формування «Міська варта».

Навіть керівні посади поліцейських відділень області на 50% є вакантними.

Зрештою, кадри знайдуться, та, зауважує Руслан Іванович, шукають тільки достойних.

- Ми дійсно потребуємо добросовісних, чесних людей, які б хотіли у нас працювати. Це не обов’язково мають бути надзвичайні спеціалісти своєї справи. Це просто має бути порядна людина, всьому іншому ми навчимо, — наголосив керівник кадрового управління.

За його словами, набір кадрів відбуватиметься вже найближчі місяці.

До відома, в ГУНП в Черкаській області майже закінчено атестування, наразі атестацію пройшли 98% працівників, інші 2% припадають на тих працівниць, що перебували у декреті, а також колишніх працівників спецпідрозділів.

Вгору