У Черкасах судитимуть двох чоловіків, які побили поліцейських і погрожували їх вбити

26 жовтня 2016, 14:19

поліція_форма-424x283 (1)

Черкаським відділом поліції за погодженням Черкаської місцевої прокуратури двом місцевим жителям повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 КК України (погроза вбивством, насильство, а також заподіяння побоїв працівникові правоохоронного органу під час виконання цим працівником службових обов’язків).

Встановлено, що громадянин Д., 1981 року народження, спільно та за попередньою змовою із своїм знайомим гр. М., використовуючи предмет, схожий на пістолет, вчинили погрозу вбивством та нанесли побої працівникам правоохоронного органу - інспекторам Управління патрульної поліції в місті Черкаси, які перебували при виконанні службових обов’язків.

Однак, судом не задоволено клопотання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, та обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Вказані рішення оскаржені Черкаською місцевою прокуратурою в апеляційному порядку.

За результатами розгляду вказаних скарг апеляційним судом Черкаської області одному із підозрюваних змінено запобіжний захід на домашній арешт, іншому – залишено без змін.

Досудове слідство у кримінальному провадженні триває та перебуває на контролі Черкаської місцевої прокуратури, інформують у прес-службі відомства.

Вгору