У Черкасах ремонтують для військових старі УАЗи та КРАЗи (відео)

07 жовтня 2016, 17:01

Безымянный

Модернізація авто для військових. Черкаський автомобільний ремонтний завод удосконалив чергову партію старих УАЗів та КРАЗів. Їх привезли три тижні тому у неробочому стані та з безліччю проблем у агрегатах. Майстри удосконалили авто та оновили їх на 80%, інформує ЧСН.

Такими ці автомобілі потрапляють на завод – із численними проблемами в моторному відсіку та електроніці. Деякі із них останній раз на капремонті були ще в 90-х. Більшість техніки сюди привозять в неробочому стані.

Після прибуття автомобіля його розбирають до каркасу. Далі запчастини ремонтують різні цехи. Частину із них доводиться міняти на нові. А тим часом майстри варять та латають кузов. Такою дружною командою вони один УАЗ ставлять на колеса за кілька днів.

Експериментальний зразок – на ЗІЛ 131 встановлюють новий німецький дизельний мотор. Завдяки такому оновленню автівка на 100 км замість 45 літрів бензину споживатиме тільки 15 літрів дизельного пального.

Сьогодні готова до відправки чергова партія автомобілів для військових. З десяток УАЗів та 4 КРАЗи відремонтували за 3 тижні. Перші уже поїхали у Львівську область.

Військові оцінюють роботу схвально. Кажуть: авто не впізнати.

Такий новий КРАЗ коштує півтора мільйона гривень. А на заводі старий відновлюють втричі дешевше, за 450 тисяч. І витрачають на роботу всього 2 тижні.

Для працівників, ці автомобілі – не просто застарілі та занедбані машини. Для них це хворі, яких потрібно реанімувати. Тож, механіки готові працювати у декілька змін, щоб у стислі терміни дати нове життя, такій необхідній для України, військовій техніці. На черзі у майстрів БТРи.

Вгору