Силовики Черкащини визначили сильніших в армреслінгу

02 жовтня 2017, 18:32

У спортивному комплексі ЧІПБ відбувся Кубок Черкаської області ФСТ «Динамо» з армреслінгу, пише "Черкаський спорт".

Участь у змаганнях за програмою 63-ї Спартакіади зі службово-прикладних та масових видів спорту серед правоохоронних органів та відомств області взяло 8 команд.

За результатами змагань перше загальнокомандне місце виграла командаУправління СБУ області, другим фінішував Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

У запеклій боротьбі представники інституту показали високі результати  у ваговій категорій до 70 кг II місце виборов курсант 3 курсу Андрій Декет,  до 75 кг I місце здобув курсант 5 курсу Андрій Стеценко, до 80 кг II місце посів курсант 3 курсу Андрій Білан,  до 85кг I місце виборов майор с. ц. з. Віталій Назаренко,  до 90 кг II місце за курсантом Володимиром Корнійчуком (2-й курс освітній рівень «магістр».

Замкнула трійку призерівкоманда рятувальників. У особистому заліку найкращі результати показали Денис Фролов з  ДПРЗ-1 м.Черкаси, який став переможцем у ваговій категорії до 80 кг, та срібні призери, у ваговій категорії до 85 кг, Роман Маркович з ДПРЧ-16 міста Чигирина та Богдан Копил з ДПРЧ-2 міста Черкаси у ваговій категорії до 100 кілограмів.