Сяючий флешмоб: на концерті в Умані, загорілося 400 зірочок (фото)

10 квітня 2017, 08:21

Фото з сайту vch-uman.in.ua.

Концерт гурту Бумбокс, звучить пісня Скрябіна «Спи собі сама…» Всі глядачі помаленьку дістають з кишені телефони, вмикають ліхтарики  і до першого приспіву тисячна зала горить вогнями. Уманчани долучилися до флешмобу, який організувала прихильниця гурту Оля. Киянка їздить з артистами на всі концерти, і в кожному місті вигадує новий флешмоб, пише "Вечірня Умань".

-Бумбокс –  мій улюблений гурт, мені не вистачає концертів, що проходять у Києві, не хочеться пропускати такі важливі для мене події, де б вони не відбувалися... На цей концерт ми вирізали близько 4-х сотень зірочок, адже саме вони є дуже символічними для цієї пісні, - розповідає Оля.

Фото з сайту vch-uman.in.ua.

Концерт гурту Бумбокс відбувся 6 квітня, і зібрав повну залу прихильників. Ще на початку свого виступу вокаліст гурту  звернув увагу уманчан на те, що прямо «під сценою» стоять три дівчини. Він пояснив, що ці дівчата їздять разом з гуртом  17-й концерт поспіль.

- Я їжджу на всі концерти не лише для того, щоб послухати пісні. Я їжджу за емоціями, які мені дарує улюблений гурт. Двох однакових концертів не існує, я давно в цьому переконалася. Кожен - це щось неповторне та унікальне! Також я намагаюся зробити їх особливими для артистів, готуючи в кожному місті флешмоби та плакати. Я просто живу цим і не уявляю свого життя без Бумбоксу, - розповіла Оля.

Фото з сайту vch-uman.in.ua.

Масу позитивних емоцій від виступу гурту залишилось і в самих уманчан. Глядачі кликали Бумбокс на біс і довго невідпускали зі сцени.

- Вперше гурт  я почула  6 років тому, по радіо – це була пісня «Вона носила квіти в волосі…» - згадує Оля Макаренко, студентка. - Концерт у рідному місті приніс масу позитивних емоцій,  я  разом з гуртом наспівувала кожну пісню, і танцювала.  Дуже сподіваюсь, що вони знову приїдуть в Умань.

Вгору