Швидко та якісно: ЖК «Сімейний» завершує зведення сучасного комплексу на Митниці

26 липня 2017, 14:14

На Митниці по вулиці Гагаріна завершується зведення нового житлового комплексу, який вже незабаром заселять десятки родин. ЖК «Сімейний» вийшов на фінальний етап будівельних робіт і до листопада буде здана четверта, завершальна, секція новобудови. А це значно раніше від запланованих на початку будівництва термінів.

На черкаському ринку ЖК «Сімейний» відносно новий забудовник, та попри це вже завершує зведення масштабного житлового комплексу на чотири секції, у кожній з яких по 99 квартир. Йдеться про однокімнатні та двокімнатні помешкання.

- Дві секції вже здані в експлуатацію. Першу секцію ми здали на початку листопада 2016 року, що на два місяці раніше, ніж було визначено графіками. Тож нині мешканці роблять там ремонти, а деякі – навіть вже заселилися, - розповідає керівник центру продаж ЖК «Сімейний» Людмила Заяць. – Другу секцію ми теж здали на два місяці раніше, ніж планувалося, – наприкінці травня 2017. А за кілька тижнів будуть завершені роботи і по третій секції. Тож незабаром люди зможуть приступити до облаштування своїх нових помешкань. Прогнозуємо, що така ж ситуація буде і з четвертою секцією – її теж здамо раніше від запланованого. Орієнтовно – до листопада.

Такого результату, говорить пані Людмила, вдалося досягти завдяки поєднанню кількох принципових позицій: застосування новітніх технологій у будівництві, своєчасних проплат, злагодженій роботі досвідчених будівельних бригад та завдяки надійним інвесторам.

- Ми позиціонуємо себе як надійні забудовники, тому дотримуємося цього правила постійно і в усьому. Це стосується як будівельних робіт, так і ставлення до наших клієнтів - майбутніх мешканців зведеного комплексу. До кожного ми застосовуємо індивідуальний підхід. Клієнти нам довіряють, адже комплекс «Сімейний» успішно працює у багатьох містах країни, наприклад, у Дніпрі, Вінниці, Кам’янець-Подільському тощо, - зазначає Людмила Заяць. - Й ніде не було жодного негативного досвіду. Адже ми ставимо перед собою чітке завдання – не просто звести будинок, а побудувати і здати його в експлуатацію.

У компанії впевнені у якості своїх новобудов. Так, на кожен елемент будівництва наявний сертифікат якості, окрім того велика увага приділяється й естетичному вигляду будинку.

Після здачі четвертої секції, компанія приступить до облагородження новоствореного двору. Відповідно до задумів та проектів, у дворі житлового комплексу передбачається встановлення сучасного дитячого майданчику, зон відпочинку для дорослих, озеленення тощо.

Варто додати, що в ЖК «Сімейний» врахували і болючу нині для Черкас проблему – надмірну кількість автівок у міських дворах. Задля вирішення цієї проблеми, на першому поверсі кожної секції облаштовані внутрішньо будинкові гаражі, а в самому дворі – так звані гостьові місця для автівок. Забудовник переконаний, що проблем із автівками у новобудові не буде.

Окрім комплексу на Гагаріна, черкащанам пропонують ще й ЖК «Сімейний Люкс» поблизу набережної.  Це, говорить Людмила Заяць, елітне житло.

- Цей комплекс як зовні, так і всередині буде іншим. У «Сімейному Люкс» буде значно більше скляного фасаду, кованих декоративних елементів, по два швидкісні ліфти у під’їзді тощо. Цей комплекс нині у процесі зведення – нині на рівні 7 поверху, - каже пані Людмила. – Загалом, ми створюємо житло, враховуючи різні доходи та можливості різних верств населення.

Елітний комплекс компанія теж збирається звести у короткі терміни, але з максимальною якістю.

Якщо ви також мрієте про власну затишну, сучасну та якісну квартиру, детальну інформацію про новобудови можна отримати у центрі продаж за адресами: вул. Гагаріна, 29 та вул. Героїв Дніпра, 4.

хм.. сказав:

“..Елітний комплекс компанія теж збирається звести у короткі терміни, але з максимальною якістю..”

Тож, виходить, що жж сімейний був не з максимальною якістю ??(

В.С. сказав:

Раньше такое жильё называли снисходительно “малосемейками”. Но тогда на этаже было не 4 квартиры, как обычно, а 6. А сегодня строят дома с количеством квартир на этаже едва ли не таким, как во всём подъезде моей 5-и этажки. Это реальные общаги. Самые обычные малосемейки. Или можно сказать иначе – многоэтажные хрущевки. Только представить себе, какая там будет текучка жильцов. Если в этих новых домах 80% 1-комнатных квартир и 20% 2-х комнатных, то какая семья будет строить для себя долгосрочную перспективу на проживание там? Социальная составляющая таких домов крайне низка. Наверняка значительная часть квартир там скупается для сдачи в аренду. Сомнительное удовольствие для постоянных жильцов, когда у тебя через день сменяются соседи по лестничной площадке.

Вгору