сьогодні

17:01

Нові амазонки: розширено перелік військових спеціальностей для жінок

Фото: Про все

Фото: Про все

Снайпери та навідники бойових машин –  іншими, до цього суто чоловічими спеціальностями, розширено перелік посад, на які можна залучати жінок на військову службу. Про це сьогодні під час прес-конференції розповів начальник обласного військового комісаріату Євген Курбет.

– До недавнього часу жіночі військові спеціальності були орієнтовані виключно на службу в тилових підрозділах та на штабних посадах. Це спеціалісти зв’язку, діловоди, бухгалтери, – повідомив він.

За цими спеціальностями жінок-контрактників направляють до навчальних центрів до Полтавській області (тут готують зв’язківців), до Житомирській області (готують спеціалістів із захисту інформації) та до Київської області (на підготовку операторів систем протиповітряної оборони).

Та з недавнього періоду цей перелік розширили. До нього додали військово-облікові спеціальності снайперів та навідників бойових машин.

Проте, як зазначає військовий комісар, жінки до бойових підрозділів направляються лише за наявності відношення від командира військової частини.

– Командир повинен направити нам відношення – документ, в якому він зазначає про необхідність саме військовослужбовця-жінки, – уточнив Євген Курбет.

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.