сьогодні
16 січня 2017
Loading...

10:56

“Не вірю, це підстава!” – черкащани у мережі обговорюють резонансне затримання головного поліцейського Черкащини

pustovar

Учора Генпрокуратура оприлюднила інформацію про затримання керівника поліції Черкаської області та одного з керівників Національної академії внутрішніх справ України під час спроби надати хабар за проходження атестації. Втім, у мережі черкащани поставили під сумнів вину головного поліцейського Черкащини, називаючи таке резонансне затримання – підставою. 

“Про все” зібрало коментарі відомих містян у мережі Фейсбук з приводу цієї ситуації.

пустовар

– Що там гадать? Запропонували піти, відмовився, його пішли…. хрестоматійна картина. Зазначаю, що це інтуітивне переконання, адже жодного разу не мав нагоди бачити його чи чути (це не в контексті “с врагом народа дєл нє імєл). Досвід контактів з СИСТЕМОЮ і враження від висвітлення у ЗМІ говорять про методику 1930-х. Добре, що не виявилось екстренне загострення язви. А то були випадки… – написав черкаський історик та краєзнавець Назар Лавріненко. 

– Треба не дати злити Генерала. Гуртуємося, – зазначив заступник міського голови Геннадій Шевченко.

– Тут мені цікаву обставину повідомили. Пам’ятаєте чим скінчився останній візит Авакова в Черкаси? Ганьбою міністра. А нещодавно нову патрульну поліцію в Черкасах Аваков запускати і не приїхав. Хоча зазвичай робив це в інших містах особисто. Кажуть, міністр злопам’ятний. Не простив черкаському підлеглому своєї ганьби. А тут ще бажаючі, схоже, сискалися зайняти місце генерала Владислава Пустовара. Ще кажуть, що Пустовар розпорядився завершити розслідування кримінальної справи по фальшуванню виборів до обласної ради. І не почув наполегливих прохань, що лунали з ОДА по замулюванню справи. Бо там все просто. І відомі вже виконавці. Тому певну ключову особу в ОДА Пустовар теж вже не влаштовував. Так само як Авакова. От і сталося… Пустовара підтримав Майдан. Він на той час був єдиним кадровим міліціонером, якому довіряла громада. Може в подальшому він декого розчарував, але не викликав роздратування подібно до деяких своїх підлеглих, включаючі окремих фігурантів справи. Разом з тим є багато питань до якості роботи обласної поліції і ще більше до міліції, яку два роки очолював Владислав Пустовар. Корупція, кришування кримінальних бізнесів не викорені на Черкащині. Як і скрізь по країні. У нас не було ані краще, ані гірше, ніж в інших регіонах. Бо і до нині панує та стара система, яку перефарбували, переодягли та перейменували… Шановні френди, справа Пустовара не викликає у мене захоплення. Бо виглядає відверто фейково. Не вірю. Як не вірю всій тій совковій системі, що поглинула і перемолола Владислава Пустовара.
Але впевнений, що Черкащина не “проковтне” історію. Я прогнозую, що на захист очільника поліції стане чимало черкащан. Але дослухається до них Аваков? Я не впевнений. Як не впевнений в долі самого міністра. Бо все ж відставка уряду не за горами… – вважає журналіст Валерій Воротник.

– От я чомусь в цю ситуацію також не вірю, при всьому бажанні, – зазначила громадська активістка Наталя Вернидуб.

– Може пригадаємо 2014 рік. Давно вже в Черкасах шини не горіли, – запропонував Микола Мохнар.

– Якщо мусорська ситема злиє Пустовара, то я розкажу що буде далі. Пришлють нам якогось козла-сєпара з Донецька, Луганська чи Криму. І всі думаючі і не дуже, не дивлячись на протиріччя, вийдуть із гаслами “Поверніть нам Пустовара-хабарника”, “Хай не дуже – але наш”, “Він мій кум”, “За такий хабар – треба соціальну допомогу видавать”. Бо Черкащина вона своєрідна – пи…ити своїх мают право тільки свої. Тулуб це добре запам’ятав, – написав депутат Черкаської міської ради від ВО “Свобода” Ярослав Нищик.

– Не вірю!!! НЕ ВІРЮ!!! 2 тис. за двох замів і за себе особисто??? За три ключові посади в силовій структурі всього 2000???!!!!! Люди, схаменіться! Нас знову дурять! Досить з нас робити ідіотів, панове з Києва! Ваші політичні ігри вже “до печінок дістали”! Що торги за прем’єра вимагають посад в областях? Так скоро область “продавать” будуть з “кріпаками”… Можна по-різному ставитися до Пустовара, при такій посаді ворогів багато… Але дурнем він точно не був! Простих людей підтримував і поважав, колеги цінують його за професіоналізм, особисто я – за людяність! – заявила волонтер Оксана Циганок.

Нагадаємо, колишні міліціонери сьогодні вранці вийшли на захист Пустовара.

  
Коментарі - 1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

Хитрая лиса! Типичный мусор!

КАЖУТЬ ЩО...
Дмитро
Дмитро
Найкраща оцінка ситуації від Mykola Rud - тут вже є робота і для СБУ: "Як професійний педагог. Прослухавши аудіозапис голосу вчительки, яка розмовляє із дітьми, можу зробити висновок про професійну непридатність не лише вчительки, а й директора. Він напевно мав вивчити аудіозапис. Якщо директор прослуховував цей запис і вважає себе педагогом - то мав зробити належний висновок із тої ситуації, яка склалась. Він також мав належно відреагувати НЕГАЙНО. На що він сподівався? Чому поводить себе так впевнено і навіть зухвало? Слід терміново втрутитись "Інституту педагогіки", підключити психологів і зробити дослідження записів спілкування педагога із дітьми. Це слід зробити якомога швидше, щоб відповідні органи мали цей документ на руках і могли посилатись на нього. Батьки не є педагогами і психологами - вони не мають кваліфікаційного права вирішувати чи варто - чи не варто захищати вчительку й директора школи. Це мають робити СПЕЦІАЛІСТИ. Директор і завідувач районної педагогічної структури мають бути звільнені. В нормі, вони безумовно винні і це не підлягає обговоренню. Їх службовим обов’язком є моніторинг процесу навчання і ВИХОВАННЯ. Вони для цього призвані та існують як інституція. На очах у всієї школи створено систему цькування дитини-інваліда... І у цьому приймає участь не лише вчителька, а й директор, який не зробив належних висновків... Він не міг не знати, як вчителька розмовляє із учнями – про це однозначно відомо колегам – адже вона кричить дуже голосно, що можливо є ознакою неадекватного стану нервової системи. Таке теж не можна виключити. Це може означати, що вища керівна структура курирує даний процес і направляє його у потрібному їм напрямку. Тобто – за попередніми висновками - це антидержавна діяльність. Очевидно, що у обласних структурах це відомо усім, хто мав би по службі це знати. Міське управління має зробити висновок і продовжити дослідження у всіх інших школах. Скоріш за все - це тотальне ураження нашого соціуму у даному регіоні й у даній сфері. Мій попередній висновок такий: у місті нездорова обстановка; судячи із промови директора у всіх управліннях педагогічної сфери міста домінує антиукраїнська та антидержавна агресивна позиція. За таких умов очевидно, що антидержавна = антиукраїнська робота ведеться планомірно і сплановано. Тут вже пізно робити висновки - слід діяти негайно. Одночасно із тим, слід діяти обережно, уважно стежачи за реакцією із метою упередження якихось небезпечних кроків із боку антидержавної агентури. Хочу зауважити важливу, на мій погляд, обставину: все це відбувається під час воєнних дій на Донбасі та на Луганщині."Текст коментаря
У Черкасах школярку виживають з класу через конфлікт із вчителькою
Олег
Олег
Пані Олена, не варто вороже ставитися до зауважень, навіть якщо вони Вам не зовсім приємні. Я в своєму коментарі не знайшов місця, де б я назвав Вас людиною другого ґатунку. Це по-перше. По-друге, вміти розмовляти двома-трьома-п'ятьма мовами це добре! Дуже добре! Але Ви все ж таки маєте одну РІДНУ мову? Ту мову, на якій Ви мислите, формуєте думки, спілкуєтеся подумки на одинці сама з собою? І чогось (хоча я знаю чого) мені здається, що для Вас такою мовою є російська. І як би Ви добре не знали і не полюбляли англійську, читали б книжки, слухали б пісні, для Вас завжди буде ближча та людина, що заговорить з Вами де не будь російською, а не англійською. Те саме і з українською. Тому у Вас на підсвідомому рівні "руцкагаварящій" більш свій, чим любий іншомовний. На цьому базується і поведінка, думки, дії. І це так у всіх, а не тільки у Вас. Тому Ви апріорі на боці продавчині і засуджуєте її опонентку. Щодо "Я пишаюся собою, бо ПОВАЖАЮ усiх людей незалежно вiд мови", то на мою особисту думку, люди варті поваги за власні вчинки, а не за слова, на якій би мові вони не були сказані. Стосовно ж "З повагою до вас,пане Олег (Олеже якось не солiдно!)", то знову Ви виказуєте себе, як "руцкагаварящую", бо українською звернення звучить нормально, правильно Олеже - в кличному відмінку, який при СРСР видушили з граматики, але з розмовної мови ні! Звертатися один до одного українською Петре, Олено, Олеже, Іване, Маріє і т.і. мало того, що правильно, так і милозвучно. Тай "пане Олег" краще вже звучить "пан Олег". Про комп'ютер - можливо Ви просто не знаєте, що в Windows (я маю сумнів, що Ви користуєтесь Linux-системою)на "языковой панели" можна в налаштуваннях додати українську мову і будете мати всю абетку української мови, в тому числі "Ї" і "Ґ". Таким чином не будете вводити в оману людей, які можуть вважати Вас безграмотною людиною. "Не треба принижувати та виховувати мене, як дiвчинку та вказувати на недолiки моеi мови!" - Ви так хворобливо сприймаєте критику? Ви не впевнені в собі? "Мене вчили найкращi вчителi мого мiста! Усi учнi мого класу вступили у вишi та зараз дуже поважнiособи!" Добре-добре, не треба так хвилюватися , бо Ви зараз ще й диплом свій покажете. А щодо "вступили у виші" і "зараз дуже поважні особи", то наявність закінченого вишу не завжди є достатнім для поваги до людини. "А вам треба бути чемним у ставленнi до жiнок." - буду щиро вдячний, якщо Ви вкажете мені, де я Вас образив як жінку, або був не чемний як з жінкою. На останок - Ви праві, в Фінляндії дійсно дві державні мови. І шведську за рідну там вважають біля 5% населення, та все ж таки вони знають і володіють фінською - коли до них звертаються фінською вони не відповідають шведською! І навпаки, якщо хтось звертається шведською, йому не відповідають фінською. Вловлюєте різницю з ситуацією українська мова - "руцкій язік" в Україні (какаяразніцанакакомязіке, ітакпаймут)? І на останок. Щоб Ви не вважали за образу чи неповагою до Вас, коли я називаю "руцкій язік", а не "російська мова", бо не існує "російської" мови. Таку назву вкорінили в українську мову більшовики на початку ХХ сторічча, коли насильно "ріднили" українську мову з москвинською. Ось дивіться, по москвинські є "Россия" і є "русский язык". А чому на українську мову перекладаються як "Росія" і "російська мова"? Правда, якось не зграбно? Бо, якщо "Росія" і "російська мова", то відповідно повинно було б "Россия" і "российський язык". Знову халепа виходить! Назвати їх мову "руською" теж не має сенсу, бо вони жодного відношення до Русі не мають, бо вона була лише Київська. Тай "Россіею" вони стали лише в 1721 р., завдяки тому, що їх цар Пьотр І своїм наказом переназвав Московію з князівства Московського на "Россию". А для щоб більше "примазатися" до славної історії Київської Русі, мову Мокши їхню назвав "руским язіком". Але це вже окрема тема.
«Лагідна» українізація, або жменя здачі для дурепи
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.