“Не вірю, це підстава!” – черкащани у мережі обговорюють резонансне затримання головного поліцейського Черкащини

29 березня 2016, 10:56

pustovar

Учора Генпрокуратура оприлюднила інформацію про затримання керівника поліції Черкаської області та одного з керівників Національної академії внутрішніх справ України під час спроби надати хабар за проходження атестації. Втім, у мережі черкащани поставили під сумнів вину головного поліцейського Черкащини, називаючи таке резонансне затримання - підставою. 

"Про все" зібрало коментарі відомих містян у мережі Фейсбук з приводу цієї ситуації.

пустовар

- Що там гадать? Запропонували піти, відмовився, його пішли.... хрестоматійна картина. Зазначаю, що це інтуітивне переконання, адже жодного разу не мав нагоди бачити його чи чути (це не в контексті "с врагом народа дєл нє імєл). Досвід контактів з СИСТЕМОЮ і враження від висвітлення у ЗМІ говорять про методику 1930-х. Добре, що не виявилось екстренне загострення язви. А то були випадки... - написав черкаський історик та краєзнавець Назар Лавріненко. 

- Треба не дати злити Генерала. Гуртуємося, - зазначив заступник міського голови Геннадій Шевченко.

- Тут мені цікаву обставину повідомили. Пам'ятаєте чим скінчився останній візит Авакова в Черкаси? Ганьбою міністра. А нещодавно нову патрульну поліцію в Черкасах Аваков запускати і не приїхав. Хоча зазвичай робив це в інших містах особисто. Кажуть, міністр злопам'ятний. Не простив черкаському підлеглому своєї ганьби. А тут ще бажаючі, схоже, сискалися зайняти місце генерала Владислава Пустовара. Ще кажуть, що Пустовар розпорядився завершити розслідування кримінальної справи по фальшуванню виборів до обласної ради. І не почув наполегливих прохань, що лунали з ОДА по замулюванню справи. Бо там все просто. І відомі вже виконавці. Тому певну ключову особу в ОДА Пустовар теж вже не влаштовував. Так само як Авакова. От і сталося... Пустовара підтримав Майдан. Він на той час був єдиним кадровим міліціонером, якому довіряла громада. Може в подальшому він декого розчарував, але не викликав роздратування подібно до деяких своїх підлеглих, включаючі окремих фігурантів справи. Разом з тим є багато питань до якості роботи обласної поліції і ще більше до міліції, яку два роки очолював Владислав Пустовар. Корупція, кришування кримінальних бізнесів не викорені на Черкащині. Як і скрізь по країні. У нас не було ані краще, ані гірше, ніж в інших регіонах. Бо і до нині панує та стара система, яку перефарбували, переодягли та перейменували... Шановні френди, справа Пустовара не викликає у мене захоплення. Бо виглядає відверто фейково. Не вірю. Як не вірю всій тій совковій системі, що поглинула і перемолола Владислава Пустовара.
Але впевнений, що Черкащина не "проковтне" історію. Я прогнозую, що на захист очільника поліції стане чимало черкащан. Але дослухається до них Аваков? Я не впевнений. Як не впевнений в долі самого міністра. Бо все ж відставка уряду не за горами... - вважає журналіст Валерій Воротник.

- От я чомусь в цю ситуацію також не вірю, при всьому бажанні, - зазначила громадська активістка Наталя Вернидуб.

- Може пригадаємо 2014 рік. Давно вже в Черкасах шини не горіли, - запропонував Микола Мохнар.

- Якщо мусорська ситема злиє Пустовара, то я розкажу що буде далі. Пришлють нам якогось козла-сєпара з Донецька, Луганська чи Криму. І всі думаючі і не дуже, не дивлячись на протиріччя, вийдуть із гаслами "Поверніть нам Пустовара-хабарника", "Хай не дуже - але наш", "Він мій кум", "За такий хабар - треба соціальну допомогу видавать". Бо Черкащина вона своєрідна - пи...ити своїх мают право тільки свої. Тулуб це добре запам'ятав, - написав депутат Черкаської міської ради від ВО "Свобода" Ярослав Нищик.

- Не вірю!!! НЕ ВІРЮ!!! 2 тис. за двох замів і за себе особисто??? За три ключові посади в силовій структурі всього 2000???!!!!! Люди, схаменіться! Нас знову дурять! Досить з нас робити ідіотів, панове з Києва! Ваші політичні ігри вже "до печінок дістали"! Що торги за прем'єра вимагають посад в областях? Так скоро область "продавать" будуть з "кріпаками"... Можна по-різному ставитися до Пустовара, при такій посаді ворогів багато... Але дурнем він точно не був! Простих людей підтримував і поважав, колеги цінують його за професіоналізм, особисто я - за людяність! - заявила волонтер Оксана Циганок.

Нагадаємо, колишні міліціонери сьогодні вранці вийшли на захист Пустовара.

фашист сказав:

Хитрая лиса! Типичный мусор!

Вгору