сьогодні
10 грудня 2016
09 грудня 2016

07:05

На соціальні потреби черкаські страхувальники спрямували майже 704 млн грн єдиного внеску

грошы

За підсумками січня-вересня 2016 року до бюджету надійшло майже 704 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зокрема, у вересні п.р. черкаські страхувальники сплатили понад 83,6 млн. грн. єдиного внеску.

Нагадуємо, що з 1 січня 2016 року знижено навантаження на заробітну плату найманих працівників за рахунок скасування обов’язку утримання єдиного внеску з їх заробітної плати. Також знижено навантаження і на фонд заробітної плати та, відповідно, – роботодавців – за рахунок зниження загальної ставки єдиного внеску з 41% (у середньому, залежно від класу ризику) до 22% від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць.

“Платникам слід пам’ятати, що у зв’язку зі збільшенням з 1 травня 2016 року мінімального розміру заробітної плати до 1450 грн., зріс і щомісячний розмір мінімального страхового внеску. Так, з 1 травня п.р. до 1 грудня п.р. він становитиме 319,00 грн. (1450 грн.х22%)”, – наголосив начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк,

За інформацією прес-служби ДПІ у м. Черкасах

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.