На Черкащині люди отримали платіжки за газ із шаленими сумами

18 жовтня 2016, 21:15

17102016114543640562

У Катеринопільському районі переполох. Люди отримали платіжки за газ. Хто досі користувався субсидією і майже нічого не платив, отримали квитанції від кількох гривень до 6-ти тисяч. А за чутками, ніби є й такі, що використали блакитного палива на 15 тисяч, пишуть Вісті Черкащини.

"Нічого не розумію. Мені прийшла квитанція зі знаком "мінус", це, наче, означає, що не я винна, а у мене ще є запас по субсидії на 2000 гривень. А сусідам – кому як: одній бабі півтори тисячі до сплати, іншій – 2 800. Питали у Пальчику, Гуляйполі – те саме. Якщо зекономлені по субсидії гроші "згоріли", як обіцяв Гройсман, то де в мене взялися оцих дві тисячі зі знаком "мінус". Боюсь, що мої рахунки ще не переглянули, і в листопаді й мені прийде, як тим бабам, квитанція до оплати на кругленьку суму", -  розповідає пані Марія з Бродецького.

Телефонуємо в газове господарство.

"Згідно з законом цьогорічні кошти, зекономлені по субсидії, анулювали. У кого залишились з минулого року або ж не використано 100 кубів, які давали на літо, то ці кошти залишились, ними можна користуватись", - пояснила контролер.

Варто зауважити, що є й такі люди, які зумисне дописували собі зайві куби у літній період, перестраховуючись таким чином на майбутнє. Не вникаючи в суть нового закону, вони знали, що зекономлені ними кошти "згорять", але не передбачили, що це трапиться в травні, сподівались на вересень. Тож перерахунки за літній період теж обернулись для них сюрпризом.

Вгору