сьогодні

17:52

Гройсман закликав громадськість контролювати владу на Черкащині

Фото: Про все

Фото: Про все

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в рамках інспекційної поїздки сьогодні оглянув ділянку траси  Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. Він спостерігав за забором зразків для аналізу якості покриття та поспілкувався з головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченком і міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком щодо загального стану ремонту доріг в регіоні.

Керівник області коротко охарактеризував ситуацію щодо фінансування ремонту доріг, зазначивши, що в цьому році в 2,5 рази збільшилось фінансування на дороги державного значення. Місцеві бюджети на це виділили 44,9 млн. грн.

Фото: Про все

Фото: Про все

– Нам у цьому допомагає міська влада Черкас, яка саме на цю ділянку виділила кошти. Це 10% від загальної вартості. Звісно залучено і можливості Черкаського району, – зауважив Юрій Ткаченко.

Фото: Про все

Фото: Про все

Володимир Гройсман, у свою черг, узазначив, що Урядом планується збільшити ресурсне виконання робіт у два рази.

– На наступний рік ми плануємо десь 35-40 млрд. грн. закласти на ремонтні роботи. Плюс – співфінансування місцевих бюджетів. Я вважаю, що парламент прийме рішення, щоб дороги місцевого значення передати в регіони разом із ресурсом. Дороги будуть ваші, і ви будете повністю хазяйнувати на них, – наголосив Прем’єр-міністр.

У ході подальшої розмови голова Черкаської ОДА попросив голову Уряду допомогти  з виділенням коштів на розробку проектної документації для ремонту мосту через Дніпро.

Фото: Про все

Фото: Про все

Крім цього і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко попросив Прем’єра допомогти з двома місцевими проблемами – ремонтом об’їзної дороги та новим сміттєзвалищем. Якщо у першому випадку Володимир Гройсман погодився залучити кошти з Державного фонду регіонального розвитку, то у другому зазначив на необхідності будувати сміттєзвалище власними зусиллями.

Фото: Про все

Фото: Про все

Також під час відвідування ділянки траси  Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань спеціалістами пересувної лабораторії Укравтодору “Дорцентр”  був здійснений забор.

– Мені потрібен склад сумішей по цих дорогах, – зазначив Володимир Гройсман, наголосивши, що результати аналізів будуть оприлюднені. – Я хочу подивитися і показати суспільству результати.

Водночас Прем’єр-міністр акцентував увагу на необхідності здійснення контролю за роботою влади з боку громадськості. Зокрема, звернувшись до журналістів він запропонував їм постійно критикувати владу за недоліки в роботі. Це, на його думку, повинно стимулювати чиновників до якісного виконання роботи.

 

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.