Фонтан біля ЦДЮТ можна залишити, тільки назвавши його «Пісуаром», – мистецтвознавець

25 листопада 2016, 15:25
Фото: Про все

Фото: Про все

Сумнозвісний фонтан з янголятами біля ЦДЮТ сьогодні знову привернув увагу громадськості до себе. Мистецтвознавець Наталія Вернидуб зняла з розфарбованих статуеток чорні пакети щоб упевнитись, що керівництво Центру дитячої і юнацької творчості не почало відновлювати фонтан.

-  Я прочитала у інтерв'ю із Забєліним (директор ЦДЮТ - ред.), що янголят відчищають наждачним папером. Це мене стурбувало, бо я зробила висновок, що фонтан відновлюють, і він продовжуватиме тут стояти. Але у мене була нещодавно розмова з міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком, який пообіцяв, що цього фонтану на площі не буде. Він розповів, що його самого ввели в оману і взагалі ніхто не знає звідки він узявся, - пояснила свої дії в коментарі "Про все" пані Наталія.

Фото: Про все

Фото: Про все

Також Наталія Вернидуб зазначила, що жителі Черкас і вона особисто може погодитись залишити цей фонтан тільки у тому разі, якщо його назвуть "Пісуаром" і таким чином відзначать 100-ліття від дня презентації відомої композиції художника-авангардиста Марселя Дюшана під назвою "Фонтан", створеної зі звичайного пісуара.

Фото: Про все

Фото: Про все

Також мистецтвознавець запропонувала зняти облиті фарбою скульптури янголят та продати їх на аукціоні.

- Більш ніж упевнена, що знайдуться бажаючи і прихильники, які куплять задорого ці скульптури. А на виручені гроші можна буде замовити художників і скульпторів, які зроблять унікальний для Черкас фонтан, - переконана Наталія Вернидуб.

Черкащанин сказав:

Про те, що фонтану тут не місце особиста думка Бондаренка і Вернидуб. А громада за фонтан. Нехай краще фонтан з лавочками ніж торгаші.

123 сказав:

лучше европейского вида площадь, чем порнография в виде фонтана

Олена сказав:

Ви маете на увазi таку “европейську” площу, явою в розумiннi нашоi мiсцевоi влади повинна бути площа, як у Европi – з великою стоянкою, трьома лавочками бiля газуючих машин та поряд з презентацiею авто, яку проводить на нашiй “европейськiй” площi якась фiрма (доволi брутальнi молодики-менеджери)? Та вже краще, як ви сказали, “порнографiя у видi фонтану”, чим така “Европа” бiля дiтей.

кожен дехто сказав:

Ви дійсно вважаєте, що саме монтаж цього нереального витвору мистецтва позбавить площу від “газуючих машин та презентацiї авто, яку проводить на нашiй “европейськiй” площi якась фiрма (доволi брутальнi молодики-менеджери)”?
Я не проти фонтану на площі, але те, що зараз там стоіть, не варто того, щоб роками впливати на дитячий розвиток естетичного сприйняття, ще й в самому центрі міста.

Олена сказав:

Кожен дехто, про смаки та несмаки не сперечаються. Хотiли для дiтей зробити дитячий фонтанчик, а дорослi зi своiми iстериками та вандалiзмом показали нашим дiтям, як треба вчиняти, якщо тобi щось не сподобалося! Тодi не дивуйтеся, коли вашi дiти будуть щось руйнувати та паплюжити – Е У КОГО ВЧИТИСЯ!!!

кожен дехто сказав:

Ви моїх дітей не чіпайте, перехід на особистості – нехороша ознака як для дорослої адекватної людини.
Недоречність такого фонтану-не моя поодинока думка, і взагвлі, його там не повинно було бути. http://provce.ck.ua/oskandalenyj-fontan-u-cherkasah-mozhut-perenesty-do-likarni-abo-v-park/

Вгору