сьогодні
Loading...

15:25

Фонтан біля ЦДЮТ можна залишити, тільки назвавши його «Пісуаром», – мистецтвознавець

Фото: Про все

Фото: Про все

Сумнозвісний фонтан з янголятами біля ЦДЮТ сьогодні знову привернув увагу громадськості до себе. Мистецтвознавець Наталія Вернидуб зняла з розфарбованих статуеток чорні пакети щоб упевнитись, що керівництво Центру дитячої і юнацької творчості не почало відновлювати фонтан.

–  Я прочитала у інтерв’ю із Забєліним (директор ЦДЮТ – ред.), що янголят відчищають наждачним папером. Це мене стурбувало, бо я зробила висновок, що фонтан відновлюють, і він продовжуватиме тут стояти. Але у мене була нещодавно розмова з міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком, який пообіцяв, що цього фонтану на площі не буде. Він розповів, що його самого ввели в оману і взагалі ніхто не знає звідки він узявся, – пояснила свої дії в коментарі “Про все” пані Наталія.

Фото: Про все

Фото: Про все

Також Наталія Вернидуб зазначила, що жителі Черкас і вона особисто може погодитись залишити цей фонтан тільки у тому разі, якщо його назвуть “Пісуаром” і таким чином відзначать 100-ліття від дня презентації відомої композиції художника-авангардиста Марселя Дюшана під назвою “Фонтан”, створеної зі звичайного пісуара.

Фото: Про все

Фото: Про все

Також мистецтвознавець запропонувала зняти облиті фарбою скульптури янголят та продати їх на аукціоні.

– Більш ніж упевнена, що знайдуться бажаючи і прихильники, які куплять задорого ці скульптури. А на виручені гроші можна буде замовити художників і скульпторів, які зроблять унікальний для Черкас фонтан, – переконана Наталія Вернидуб.

  
Коментарі - 6

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

Про те, що фонтану тут не місце особиста думка Бондаренка і Вернидуб. А громада за фонтан. Нехай краще фонтан з лавочками ніж торгаші.

  лучше европейского вида площадь, чем порнография в виде фонтана

   Ви маете на увазi таку “европейську” площу, явою в розумiннi нашоi мiсцевоi влади повинна бути площа, як у Европi – з великою стоянкою, трьома лавочками бiля газуючих машин та поряд з презентацiею авто, яку проводить на нашiй “европейськiй” площi якась фiрма (доволi брутальнi молодики-менеджери)? Та вже краще, як ви сказали, “порнографiя у видi фонтану”, чим така “Европа” бiля дiтей.

    кожен дехто
    |
    |

    Ви дійсно вважаєте, що саме монтаж цього нереального витвору мистецтва позбавить площу від “газуючих машин та презентацiї авто, яку проводить на нашiй “европейськiй” площi якась фiрма (доволi брутальнi молодики-менеджери)”?
    Я не проти фонтану на площі, але те, що зараз там стоіть, не варто того, щоб роками впливати на дитячий розвиток естетичного сприйняття, ще й в самому центрі міста.

Кожен дехто, про смаки та несмаки не сперечаються. Хотiли для дiтей зробити дитячий фонтанчик, а дорослi зi своiми iстериками та вандалiзмом показали нашим дiтям, як треба вчиняти, якщо тобi щось не сподобалося! Тодi не дивуйтеся, коли вашi дiти будуть щось руйнувати та паплюжити – Е У КОГО ВЧИТИСЯ!!!

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.