Директора Іркліївського рибного розплідника не пускають на роботу

24 листопада 2016, 23:17
Ліворуч Єгор Репецький Фото: Про Все

Ліворуч Єгор Репецький Фото: Про Все

Новопризначеного директора Іркліївського рибного розплідника Єгора Репецького колектив не пускає на робоче місце, пише Інфоміст.

Нагадаємо, Єгора Репецького, як нового директора ДП “Іркліївський риборозплідник рослиноїдних риб” представили 11 листопада в облдержадміністрації.

– Трудовий колектив не згоден з результатами конкурсу, не згоден з тим, що конкурс на заняття цієї посади не виграв їхній претендент і чинний заступник директора Піддубний Сергій Григорович. Він навіть подав позов до Черкаського окружного адміністративного суду. Суд тричі засідав, розглядав його позовну заяву, відмовив йому у позовних вимогах повністю та визнав, що конкурс відбувся правомірно. Але колектив усе одно не згоден із цим, тому не пускають на підприємство, чинять супротив, – говорить Репецький.

Учора новопризначений директор був змушений звернутися до правоохоронних органів. Там прийняли заяву до розгляду, проводять розслідування. Доступу до підприємства він поки не має.

– У мене підписаний контракт із головою Держрибагенства і є наказ про моє призначення, але фактично до виконання своїх службових обов’язків я поки не можу приступить, – додає Єгор Репецький.

Вгору