Дороги по-черкаські: ями по коліно водії ремонтують цеглою та сміттям (відео)

13 жовтня 2017, 14:15

Жителі селища Драбів на Черкащині втомилися нескінченно лагодити свої автівки та чекати милості чиновників. Тож взялися за ремонт шляху самостійно. Дорога обласна – місцевого значення, інформують ФАКТИ. ICTV.

Обласна дорога місцевого значення сполучає селище Драбів з іншими населеними пунктами. Водії бідкаються, що це не автошлях, а смуга перешкод.

Водій Євген каже, що раніше за 5 хвилин у Драбів їздив, а зараз мінімум пів години.

А для рейсових автобусів та пасажирів шлях суцільна катастрофа. На маршруткаж жодного живого місця. Ламаються часто.

Без сподівань на допомогу чиновників, з ямами і вибоїнами почали боротися самі місцеві жителі. Кажуть, стомилися ремонтувати свої авто і чекати асфальту.

У хід іде все, кірпічі, відходи, шо є, тим і засипають. За сто метрів від активістів працюють дорожники, спилюють дерева. Кажуть, і раді б асфальт класти, та грошей нема.

У районі понад 300 км автошляхів і більшість потребує ремонту, а це сотні млн грн.

Для повноцінного капітального ремонту доріг місцевого значення коштів немає. Наступного року дороги віддадуть органам місцевого самоврядування і вони самі вирішуватимуть де брати кошти з дорожнього фонду на ремонт.

;

Марина сказав:

Сама з Полтавщини,котрий рік їжджу до своїх рідних через пгт Драбів(на ст.Драбово-Барятинська),чесно-кажучи цензурних слів немає.Дорогу там не ремонтували понад 10 років-точно.Люди хоча б якось намагаються “залатати” дірки цеглинами.Та ме знаходиться “Нібулон”,фури якого також розбивають(вибачте,добивають трасу).Місцева Рада ні кує,ні меле.Вже б об’єдналися з тим “Нібулоном”… Це ж не можливо-від пгт Драбів до ст.Драбово-Барятинська близько 15-18км. Та подолати цю відстань швидше ніж за годину не можливо.Якщо люди ще якось могли б цей час розрахувати,то швидка допомога-ніяк.Тобто Драбівським депутатам нас…ати га життя людей.Втім,як і усим іншим носіям звання “депутат”

Вгору