Для черкаської молоді організовують патріотичний конкурс есе

12 квітня 2017, 22:04

З 6 квітня у Черкасах стартував збір соціальних ініціатив на конкурс есе на тему «Що я можу зробити для України».  До участі запрошують молодь з області від 14 до 35 років, інформує "ГромЧЕ" із посиланням на прес-службу Молодіжного ресурсного центру.

У МРЦ приймають роботи на економічну, екологічну, культурно-патріотичну, соціальну, наукову теми та про формування здорового способу життя. Чекають на роботи обсягом до 5 сторінок формату A4.

Збір соціальних ініціатив триває до 28 квітня. Публічна презентація відбудеться 4 травня, а 8 травня оголосять переможців.

Упродовж травня організатори проведуть екскурсію до міського виконавчого комітету Черкас (зустріч з міським головою), екскурсію до Черкаської обласної ради тадо Верховної Ради України.

Роботи подаються в електронному вигляді на електронну адресу mrc.ck.ua@gmail.com із зазначенням теми листа «Що я  можу зробити для України» та в паперовому вигляді до Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру за адресою: вул. Смілянська 23, оф. 26-28 (2 поверх).

Антон сказав:

Ох и бред с какого я буду делать что то укоаине если украина вкрай обнаглела забоала у меня доллар по 8 и втюхивает по 27!!!!

Вгору