Четверо легкоатлетів Черкащини стали чемпіонами країни

05 жовтня 2017, 18:09

У Дніпрі відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 року народження та молодших, пише "Черкаський спорт".

Що стосується індивідуальних результатів, то фахівців у першу чергу цікавили спортсмени 2002 р.н., які наступного року зі своїми старшими товаришами виступатимуть на чемпіонаті Європи серед юнаків та намагатимуться здобути ліцензії для участі в Юнацьких Олімпійських іграх. Приємно, що з урахуванням вищезазначеного, у центрі уваги була Яна Чорнобай з Черкаської області, яка цього року була лідером у юнацькій віковій групі та з гарними результатами виграла змагання з бігу на 100 та 200 метрів (відповідно, 12,63 та 26,11).

Загалом на чемпіонаті України черкаські легкоатлети вибороли 8 медалей, 5 з яких золотого гатунку:

1 місце - Чорнобай Яна, біг на 100 м(результат - 12.63 с), тренер Вавринкевич В.В.

1 місце - Чорнобай Яна, біг на 200 м(результат - 26.11с), тренер Вавринкевич В.В.

1 місце - Бабіцька Маргарита, потрійний стрибок (результат - 11.73 м), тренери Горбівненко О.А. і Чернявська К.М.

1 місце -Чумак назар, штовхання ядра 4 кг(результат -15.97 м), тренери Ткаленко Ю.В.і  Лагунов М.Г.

1 місце - Голубович Ростислав, біг на 400 м(результат - 53.60 с),тренер Старовойтов О.Ф.

2 місце - Чумак Назар, метання диска 1 кг (результат - 50.68 м), тренери Ткаленко Ю.В. і Лагунов М.Г.

2 місце - Бабіцька Маргарита, стрибки у довжину (результат - 5.44 м), тренери Горбівненко О.А. і Чернявська К.М.

3 місце - Монтаіні Олексій, біг на 100 м(результат -11.90 с), тренер Василенко І.М.

У загальнокомандному заліку Черкаська область фінішувала на 9 місці серед 23 команд.

Загальнокомандний залік серед ДЮСШ (усього 52): 12 місце у ДЮСШ "Старт" Смілянський р-н, 23 місце у ДЮСШ №1 м.Умань

Загальнокомандний залік серед СДЮСШОР (усього 15): 5 місце у ОСДЮСШОР (Черкаси)