Черкаські копи прокоментували скандальне відео про порушення ними правил ПДР (відео)

05 жовтня 2016, 13:34
Фото: Про все

Фото: Про все

Нещодавно мережу "підірвав" відеоролик, у якому автори відео обурилися порушенням правил дорожнього руху керівництвом УПП в м. Черкаси.

На відео видно, що в процесі руху автомобіль «Рено-дастер» патрульної поліції неодноразово перетинає суцільну роздільну смугу. Крім цього, на 1 хв. 43 сек. відео видно врізку зі спідометром,  стрілка якого вказує на цифру 140 км/год.

За коментарем стосовно цієї ситуації «Про все» звернулося до прес-офіцера Управління патрульної поліції Зої Вовк.

- Так, дійсно це автомобіль черкаських патрульних. Перетинання вузької суцільної смуги дозволяється у випадках, коли здійснюється об’їзд транспорту, що рухається зі швидкістю менше 30 км/год. Крім цього, автомобіль рухався із увімкненими проблисковими маячками синього кольору, що згідно ПДР дозволяє відступати від виконання їх окремих вимог, - зазначила Зоя Вовк.

Щодо врізки із зображенням спідометра, то патрульна поліція вважає її монтажем, оскільки немає прив’язки саме до передньої панелі автомобіля-переслідувача із одночасним зображенням службового авто поліції.

Натомість, поліція звертає увагу автора відео на те, що, якщо він вважає, що грубо порушувались правила ПДР, то чому сам допустив такі ж самі порушення, зокрема перетинання суцільної роздільної смуги та перевищення швидкості?

net сказав:

цікаво, який транспортний засіб рухався менше 30 км на год.? честь мундира важливіша за все?

Горген сказав:

Використання спеціальних сигналів (в т.ч. – проблискових маячків) також регламентоване нормативними актами! Маячки дозволяється вмикати оперативним машинам при виконанні невідкладних службових обов’язків!

Андрій сказав:

Текст Ось прочитав ПДР, і в пункті 3.1 знайшов, що водії оперативних транспортних засобів, виконуючи НЕВІДКЛАДНЕ СЛУЖБОВЕ ЗАВДАННЯ, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови увімкнення проблискового маячка І СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВУКОВОГО СИГНАЛУ. Питання, що ж то за таке невідкладен завдання і де звуковий сигнал
Пригадую на початку 2000 року з маячками любили крутелики по дорогам ганяти, щоб їм сірі водії не заважали

Вгору