сьогодні
06 грудня 2016

13:34

Черкаські копи прокоментували скандальне відео про порушення ними правил ПДР (відео)

Фото: Про все

Фото: Про все

Нещодавно мережу “підірвав” відеоролик, у якому автори відео обурилися порушенням правил дорожнього руху керівництвом УПП в м. Черкаси.

На відео видно, що в процесі руху автомобіль «Рено-дастер» патрульної поліції неодноразово перетинає суцільну роздільну смугу. Крім цього, на 1 хв. 43 сек. відео видно врізку зі спідометром,  стрілка якого вказує на цифру 140 км/год.

За коментарем стосовно цієї ситуації «Про все» звернулося до прес-офіцера Управління патрульної поліції Зої Вовк.

– Так, дійсно це автомобіль черкаських патрульних. Перетинання вузької суцільної смуги дозволяється у випадках, коли здійснюється об’їзд транспорту, що рухається зі швидкістю менше 30 км/год. Крім цього, автомобіль рухався із увімкненими проблисковими маячками синього кольору, що згідно ПДР дозволяє відступати від виконання їх окремих вимог, – зазначила Зоя Вовк.

Щодо врізки із зображенням спідометра, то патрульна поліція вважає її монтажем, оскільки немає прив’язки саме до передньої панелі автомобіля-переслідувача із одночасним зображенням службового авто поліції.

Натомість, поліція звертає увагу автора відео на те, що, якщо він вважає, що грубо порушувались правила ПДР, то чому сам допустив такі ж самі порушення, зокрема перетинання суцільної роздільної смуги та перевищення швидкості?

  
Коментарі - 3

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

цікаво, який транспортний засіб рухався менше 30 км на год.? честь мундира важливіша за все?

Використання спеціальних сигналів (в т.ч. – проблискових маячків) також регламентоване нормативними актами! Маячки дозволяється вмикати оперативним машинам при виконанні невідкладних службових обов’язків!

Текст Ось прочитав ПДР, і в пункті 3.1 знайшов, що водії оперативних транспортних засобів, виконуючи НЕВІДКЛАДНЕ СЛУЖБОВЕ ЗАВДАННЯ, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови увімкнення проблискового маячка І СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВУКОВОГО СИГНАЛУ. Питання, що ж то за таке невідкладен завдання і де звуковий сигнал
Пригадую на початку 2000 року з маячками любили крутелики по дорогам ганяти, щоб їм сірі водії не заважали

КАЖУТЬ ЩО...
Олег
Олег
Заправку під Золотоношею пограбували особи з символікою громадської організації, – прокуратура (фото)
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.