Черкаська красуня зізналася, що не вдягла б ніколи в житті (фото)

20 квітня 2017, 10:30

Фото: Євгенії Скорини

17-річна Катерина Богомолова із Черкаського державного бізнес-коледжу завдяки конкурсу краси «СтудМіс Черкащини» прагне розкрити свої таланти. «Про все» продовжує знайомство із найкрасивішими студентками Черкас, які вже незабаром змагатимуться за корону «»СтудМіс Черкащини-2017».

- Розкажи, як ти стала учасницею конкурсу «СтудМіс Черкащини 2017»?

- Минулого року кілька моїх подруг були фіналістками цього конкурсу, багато розповідали про захопливий процес підготовки, ділилися тільки найкращими враженнями. Того ж року я здобула титул «Міс ЧДБК». І якось так склалося, що друзі й рідні підтримали моє бажання спробувати свої сили в конкурсі краси вищого рівня. Коли подавала заявку, розуміла, що конкуренція висока, було досить страшно. Але зараз не шкодую, що таки наважилась прийти на кастинг.

- На що готова заради перемоги?

- Для мене важлива участь, хочу показати себе з кращого боку, можливо, розкрити таланти, про які я навіть не здогадувалася. А якщо стану переможницею – то буде приємна несподіванка.

- Яку спеціальність опановуєш?

- Фінанси та кредит. Моя мама працює в банку, і я змалечку звикла проводити час на її робочому місці, всіляко їй допомагати. Мені дуже подобалась атмосфера, як усе там організовано й продумано. Тож, довго не вагаючись, вирішила також стати фінансистом. Вчитися цікаво, проте іноді буває важко, особливо, коли необхідно розібратися в різних довжелезних звітах.

Фото: Євгенії Скорини

- А є в тебе якісь творчі уподобання?

- Так, авжеж. Із 6 років займаюся естрадними танцями. Пам’ятаю, в дитинстві я була дуже сором’язливою дівчинкою, перші дні, коли мене записали в гурток, навіть плакала, так боялася туди йти. Але зараз я не уявляю свого життя без танців! Брала участь у численних фестивалях та конкурсах як в Україні, так і за кордоном. Часто допомагаю нашому керівникові ставити танці в молодших групах. Моя мрія – відкрити власну танцювальну студію та розробити унікальні програми занять для людей із вадами слуху та зору.

- Якому стилю в одязі надаєш перевагу?

- Мене не цікавлять бренди. Одяг обираю за принципом зручності та комфорту. Обожнюю високі підбори, але, зважаючи на мій зріст – 1,78 см, не так часто їх вдягаю. Зате, якщо вже на підборах, то дивлюся на всіх звисока. От що я ніколи не одягнула б – це вузькі шкіряні лосини! Аж ніяк себе в них не уявляю. Хоча є люди, яким личить.

- Чи маєш власний рецепт краси?

- Головне – подобатися собі. Якщо подобаєшся собі, то люди будуть це відчувати. Крім того, варто займатися спортом, правильно харчуватися, доглядати за собою. Робити різні маски за народними рецептами, процедури, менше користуватися косметикою.

Інтерв'ю з іншими фіналістками читайте ТУТ.

 

Вгору