Черкащанин купив автомобіль-привид

19 жовтня 2016, 16:53

Renault_Laguna_I_2.2dTДо Територіального сервісного центру МВС №7145, що в місті Золотоноша, звернувся житель Черкас з приводу оформлення угоди купівлі-продажу та перереєстрації придбаного ним за довіреністю автомобіля «Renault laguna» 1996 року випуску.

Однак, на чоловіка чекала прикра несподіванка: при огляді експертом НДЕКЦ свідоцтва про реєстрацію ТЗ встановлено, що документи на даний автомобіль фіктивні, адже не відповідають бланкам, які є в офіційному обігу. А після отримання відповіді на запит з РСЦ № 3540, що в Кіровоградській області, виявилося що й сам автомобіль «Renault laguna», не значиться як зареєстрований в національній базі НАІС.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Золотоніського відділу поліції, яка задокументувала цей факт та вилучила автомобіль на майданчик тимчасового утримання транспортних засобів.

Працівники Регіонального сервісного центру вчергове застерігають автовласників: при купівлі ТЗ відповідально підходити до укладання договорів купівлі-продажу, проводити належну перевірку транспортного засобу у фахівців Науково-дослідногоекспертно-криміналістичного центру МВС України в Черкаській області. Лише вони перевірять ваш автомобіль на предмет відсутності ознак, що тягнуть за собою кримінальну відповідальність та зможуть убезпечити від незаконних афер.

Вгору