Черкащан навчать робити ексклюзивні ялинки з палет

15 грудня 2015, 14:15

untitled-636x273

Справжні ялинки мають зростати у лісі, а головний атрибут новорічних свят запросто можна змайструвати самотужки! Так вирішили активісти громадської організації «Промолодь» і узялися організувати для черкащан святковий воркшоп, пише ГромЧе.

Усіх, хто бажає дізнатися, а головне – за допомоги майстрів самотужки створити ексклюзивну ялинку до свята, запрошують 19 грудня до Різдвяної майстерні. Тут обіцяють запропонувати безліч варіантів для виготовлення дійсно дивовижних новорічних атрибутів із звичайнісіньких дерев’яних палет!

–  Ми запрошуємо всіх, хто хоче мати стильну, модну і молодіжну ялинку і водночас зберегти нашу планету від зайвої вирубки лісів, – відзначає координатор проектів ГО «Промолодь» Дарина Подолян. – Кожного, хто прийде на різдвяний воркшоп, забезпечимо матеріалами. А створені власноруч ялинки майстри зможуть забрати до себе в оселі, офіси чи в будь-яке інше місце, де вони потрібні. Існує чимало різних форм та «моделей», тому ми впевнені, що кожен  зможе змайструвати саме таку ялинку, яка пасуватиме до його приміщення.

Із собою черкащанам радять мати мінімальний набір інструментів: фомку, молоток, пилку, хрестову викрутку.

– Попереджаємо,  що атмосфера в майстерні робоча, тому варто вдягатися у те, що не шкода забруднити, і бути готовим до шуму і пилу, – додає Дарина Подолян.

Відбудеться воркшоп у суботу, 19 грудня, у приміщенні колишньої тютюнової фабрики. Зустріч – об 11.00 на розі вул. Дашковича і Благовісної. Участь у заході безкоштовна.

– Усіх, хто долучиться до цієї справи, ми попросимо зробити фото власних ялинок вже у прикрашених оселях. Думаю, колаж із таких знімків буде чудовим. Так ми покажемо, що зараз існує безліч варіантів прикрасити свій дім до свят, без шкоди для лісу, – вважає Дарина Подолян.

Вгору