11-річний кам’янчанин отримав 1000 гривень за вміння грати в шахи

17 листопада 2016, 12:24
Олена Бойцун та Юрик Ростислав

Олена Бойцун та Юрик Ростислав

Уже третій рік поспіль в Україні проводиться вручення загальнонаціональної щорічної премії ім. Євгенія Созонова Всеукраїнського благодійного фонду «Дитячі шахи». Ця премія започаткована з метою підтримки в Україні талановитих та обдарованих дітей віком від 10 до 15 років, які досягли успіхів у навчанні та грі в шахи. Її розмір становить 10 тисяч гривень, інформує Черкаський край.

29 жовтня в м. Києві у соціальному клубі Frat відбулася церемонія нагородження переможця та лауреатів цієї премії. Організатором даної премії виступив Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячі шахи» на чолі із міжнародним майстром з шахів Оленою Бойцун.

Учасниками проекту стали діти зі всіх областей України, загалом на конкурс надійшло близько вісімдесяти анкет та матеріалів. Журі вперше визначали фіналістів у два етапи, до фіналу потрапили 28 осіб, саме з них було обрано переможця та 10 лауреатів. Переможцем став 14 річний Ярослав Щербак з м. Свалява Закарпатської області який отримав премію в розмірі 10000 гривень, наш земляк 11-річний Юрик Ростислав з м. Кам'янки став лауреатом премії та отримав 1000 гривень і диплом лауреата. Відповідною грамотою нагороджений тренер Ростислава - Хоменко Костянтин Олексійович.

Вгору