Зимові канікули для черкаських школярів можуть затягнутися: як будуть працювати школи під час локдауна

07 грудня 2020, 16:01

фото тематичне

У січні 2021 планується введення чергових карантинних обмежень, які триватимуть протягом 3 тижнів. Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що пропонує уряду плановий жорсткий карантин з максимальними обмеженнями, починаючи з перших чисел січня. При цьому головний санітарний лікар Віктор Ляшко уточнив, що школи на цей період перейдуть в дистанційний режим. Остаточний план дій Кабмін затвердить у середу, 9 грудня.

Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки, зимові канікули триватимуть з 25 грудня по 10 січня. При цьому адміністрація навчальних закладів, як правило, самостійно вибирає дати періоду канікул. Про це пише "Сьогодні".

Але у Міносвіти підкреслюють, що школи повинні дотримуватися обмежень, які вводяться через COVID-19. Один зі сценаріїв, який розглядається для шкіл – перехід на дистанційне навчання. Однак по всій Україні ситуація різна. Остаточне рішення про те, чи варто перекладати школу на дистанційне навчання, в більшості випадків приймають безпосередньо керівники установ. Але є норма, за якою школа або дитячий садок обов'язково закривається і переходить на "дистанційку".

Якщо на самоізоляції через контакт з хворим на COVID-19 знаходиться більша частина учнів і персоналу навчального закладу, то все переводяться на дистанційне навчання. Це зазначено в постанові Кабміну №1100 від 11 листопада 2020 року. При цьому положення про обмеження навчальних груп до 20 осіб не стосується шкіл і дитсадків.

Поділитись

Коментарі

Вгору