Звільнений полонений не повернувся у рідне село на Драбівщині

25 лютого 2015, 08:19

5bbfc0d8cdbfb404692a1b43b40011a9

Про звільненого під Луганськом полоненого Дивака Руслана у рідному селі досі не чули жодної звістки.

У переліку звільнених із полону Руслан записаний як житель села Шрамківка Драбівського району. Однак там "Новинам Черкащини" повідомили, що у селі він лише прописаний і односельчани тільки декілька днів тому дізналися про те, що їхній земляк повертається зі Сходу.

Руслан Дикий разом із батьками проживав у сусідній Яворівці, звідки ще минулого року пішов на Майдан. Звідти він нібито вирушив у зону АТО, однак деякі яворівці досі сумніваються у тому, що чоловік на Сході відстоював єдність українських земель.

– Спростовувати чи підтверджувати якісь інформацію поки що немає можливості, бо ми нічого про Руслана не знаємо. Коли я востаннє із ним спілкувався – у того не було жодних документів, які б підтвердили участь в АТО. Невідома односельчанам і його військова частина. Сьогодні я розмовляв із його батьками – вони новин від сина давно не отримували, останнім часом той спілкувався лише із сестрою, – розповідає сільський голова Микола Ващенко.

Поки що немає жодної звістки від Руслана чи будь-яких офіційних документів, які мають доповнити інформацію про перебування бійця.

Коментарі

Вгору