Звернення Черкаської ОДА та обласної ради до правоохоронних органів та політичних сил

24 січня 2014, 15:36

Представники Черкаської обласної державної адміністрації та обласної ради виступили зі зверненням до правоохоронних органів та політичних сил. 

З огляду на події, що відбулися в ніч з 23 на 24 січня на Соборній площі та в будинку облдержадміністрації і обласної ради, звертаємося до правоохоронних органів і політичних сил.

Спроба захоплення адміністративної будівлі органів обласної влади, руйнування, погроми, вандалізм, нищення майна, документів, підпали, використання дубинок, металевих прутів, каміння, піротехнічних засобів під час масових акцій становить серйозну загрозу громадській безпеці жителів обласного центру.

Тому, насамперед, звертаємося до правоохоронних органів провести об’єктивне, всебічне, неупереджене розслідування всіх обставин скоєних правопорушень з тим, аби не постраждали непричетні до цих подій молоді люди.

Звертаємося також до учасників протизаконних акцій та їх організаторів – політичних опонентів влади: силове протистояння веде до подальшого нагнітання соціальної напруги та конфронтації в суспільстві. Поважаючи ваші політичні погляди, громадську позицію, закликаємо неухильно дотримуватися законності і порядку.

А громадян просимо не піддаватися на провокації і утримуватися від участі в антиконституційних акціях.

Перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Анатолій Івашкевич, Голова Черкаської обласної ради Валерій Черняк

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору