На Черкащині засудили громадянина Росії

24 січня 2014, 15:09

 

Набрав законної сили вирок Соснівського районного суду м. Черкаси стосовно громадянина Росії, який намагався незаконно вивезти з України історико-культурні цінності.

Встановлено, що уродженець м. Кам’янка Черкаської області, який проживає тривалий час у м. Ростов-на-Дону, у березні 2013 року без жодних дозвільних документів намагався вивезти на власному автомобілі до Росії ікону ХІХ століття, Орден Трудового червоного прапора та два Ордени Великої Вітчизняної війни, 10 медалей, монети часів Російської імперії XVIII століття та СРСР початку XX століття, 16 документів про відзнаку на ордени та медалі ХІХ-XX століть.

Правопорушника затримали під час перетину кордону через митний пост „Амвросіївка” Східної митниці. Історико-культурні цінності були вилучені з особистих речей у валізі.

За рішенням суду мешканця Росії визнано винним та призначено покарання за ч.2 ст.15 (замах на злочин), ч.1 ст.201 (контрабанда, тобто переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю культурних цінностей) Кримінального кодексу України у вигляді штрафу в розмірі 5 тис. грн.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору