Звенигородські рятувальники отримали німецький пожежний автомобіль

10 вересня 2022, 22:12

Звенигородська громада отримала від німецьких партнерів спецтранспорт для місцевих рятувальників. Також ДСНСникам передали дихальні апарати, захисний одяг, пожежні рукави та мотопомпи.

Вантаж вдалося зібрати та доставити через вихідця з Ватутіного Олександра Кононенка, який не перший рік мешкає у Німеччині і працює там у фінансовій сфері айтівцем. Чоловік координував співпрацю між благодійниками Німеччини та владою Звенигородки.

Зібрати спорядження допоміг меценат Пітер Фріс - бізнесмен, засновник організації Helping Hands. Саме він разом із благодійниками із землі Рейланд-Пфальц взялися співпрацювати із Звенигородською громадою.

Висота висувної східцевої частини автодрабини — 24 метри. Спецавтомобіль має мінімальний пробіг. Його можна використовувати для гасіння пожеж у багатоповерхівках. Окрім цього рятувальники доукомплектувалися вісімдесятьма дихальними апаратами Drager, повністю готовими до застосовання у задимлених приміщеннях. Один такий апарат коштує 62 тисячі гривень. У звенигородському загоні їх було лише 7.

За інформацією Звенигородської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору