Звання почесного громадянина Канева пропонують присвоїти колишньому директору ГЕС

15 січня 2017, 07:17

image-296-nМіський голова підписав розпорядження щодо проведення громадських слухань, на яких планують обговорити питання присвоєння звання Почесного громадянина Канева колишньому директору філії «Канівська ГЕС», нині покійному Івану Синенку. Про це інформує «Kanos» із посиланням на сайт Канівської міської ради.

Як зазначається у тексті документу, з відповідною пропозицією до міського голови листом звернулася ініціативна група мешканців Канева. Під текстом листа підписалося більше 180 осіб, включно із головою обласної профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України Олександром Молдовановим.

В самому ж тексті клопотання зазначено, що Іван Синенко працював на Канівській ГЕС із серпня 1972-го року. 14 років очолював підприємство, а останні три роки працював заступником директора станції.

Окрім цього, він обирався депутатом кількох скликань Черкаської обласної ради, членом правління Черкаської обласної організації УСПП, членом президії обласної організації ветеранів війни і праці, головою правління організації роботодавців Канева та членом виконкому Канівської міської ради.

За сумлінну працю, протягом трьох років поспіль його визнавали кращим роботодавцем Черкаської області. Також в числі нагород Івана Синенка - знак «Почесний енергетик», державна нагорода «Орден за заслуги ІІІ ступеня» та звання «Заслужений енергетик України».

Відзначимо, що проведення громадських слухань  під час яких буде заслухане та обговорене дане питання заплановане на 4 лютого у залі засідань будинку рад. Початок о 10.00. Реєстрації із 9.00 (при собі необхідно мати паспорт).

Поділитись

Коментарі

Вгору