Черкаські «богданівці» відправили військовим першу санітарну автівку (фото)

15 січня 2017, 08:22

13738Після вдалого завершення відомчих випробувань, а також випробувань «санітарки» Богдан 2251 в зоні проведення АТО, Міністерством оборони України видано наказ про допуск до експлуатації автомобіля у Збройних Силах України. А у грудні минулого року, перше авто вже надійшло до військової частини. Про це із посиланням на прес-службу корпорації «Богдан» повідомляє "Діловий регіон".

«Санітарка» створена з урахуванням сучасних вимог та передового досвіду надання долікарської допомоги військовослужбовцям. Автомобіль підвищеної прохідності побудовано на шасі GreatWall Wingle 5. Необхідно підкреслити, що розробка авто велась із залученням фахівців Міноборони, тому в ньому враховані потреби і досвід експлуатації саме військовими лікарями.

13737Виготовили такий військово-медичний транспорт на автомобільному заводі «Богдан» у Черкасах, який має багаторічний досвід у виробництві автомобільної техніки усіх типів.

Нагадаємо, що черкаський «Богдан» – єдине автомобілебудівне підприємство побудоване в Україні на приватні інвестиції за роки Незалежності. Підприємство може забезпечувати робочими місцями майже 5 тисяч фахівців.

Поділитись

Коментарі

Петро Бампер сказав:

Який жах…. дизайн 30х років минулого сторічча.
Могли б форми більш обтічні зробити, якось змоделювати, а не покласти два нонтейнери на китайськи пікап.

Вгору