Золотонісці скинуться на встановлення вуличних ліхтарів

09 вересня 2015, 18:52

17

За ініціативи жителів Золотоноші у місті на вулиці Кузнєцова встановлять п’ять ліхтарів. Люди беруть на себе частину витрат, а саме придбання ліхтарів і ремонтні роботи, інформує Золотоноша.

Кілька років тому мешканці вулиці Кузнєцова у Золотоноші на місці чагарнику, зарослого бур’янами і кущами, створили по-справжньому казковий куточок відпочинку для своїх дітей. Тоді вони не чекали допомоги ні від кого, а засукали рукава і дружно взялися до роботи, звернувшись до міського голови з проханням виділити земельну ділянку для облаштування майданчика.

А нині жителі цього мальовничого мікрорайону, що знаходиться поряд з річкою Золотоношкою, вирішили здійснити ще одну заповітну мрію – відновити вуличне освітлення, зробивши свій посильний вклад у цю справу і не надіючись лише на міську владу. Тому й зініціювали зустріч з її представниками. Отож, минулого четверга на вулицю Кузнєцова у черговий раз завітали міський голова Віталій Войцехівський, його заступник Олег Масло та директор КП "Міський водоканал" Сергій Кузнєцов. Зібрався чималенький гурт небайдужих людей, який з часу попередньої зустрічі помітно розрісся за рахунок новонароджених діток: мабуть, лелека таки частенько сюди залітає.

Як зазначив Олег Масло, за попередніми підрахунками для проведення робіт з освітлення частини вулиці (так домовлялися на останньому зібранні) з установкою 5 ліхтарів (на 10 опорах) потрібно приблизно 18 тис. гривень. І зважаючи на те, що люди беруть на себе частину витрат, а саме – придбання ліхтарів, ремонтні роботи проводитимуться у стислі строк, щоб до настання осінньої пори, коли зменшиться світловий день, вони могли ходити світлою вулицею. До того ж, ці роботи не потребують виготовлення проектної документації, бо здійснюватимуться в рамках відновлення.

Віталій Войцехівський розповів про міську програму "Золотоноша своїми руками", яка передбачає залучення особистих коштів жителів вулиць і провулків до їхнього благоустрою. Адже у таких випадках існує більша вірогідність зрушити справу з мертвої точки, а депутатам легше виділити на такі потреби гроші з міського бюджету. Подібна розмова ведеться нині з мешканцями вулиці Запорізької, і за таким принципом уже освітлюються Кропивницького і Степова.

Тому очільник міста запропонував присутнім разом зі своєю активною і завзятою головою кварталу Іриною Костюк визначитися з кількістю ліхтарів, щоб заново підрахувати витрати, бо у ході розмови з’ясувалося, що жителі Кузнєцова не проти, щоб освітлення було відновлено на усій вулиці.

Наталія Алюкова, тижневик “Златокрай”

Коментарі

Вгору