Золотоніський водоканал оштрафували за забруднення річки

03 січня 2016, 14:00

5627

Відведення стічних вод промислово розвинутої Золотоноші відбувається на очисні споруди повної біологічної очистки, які багато років працюють неефективно та забруднюють річки Суха Згарь і Золотоношка на лівобережжі Черкащини.

На початку вересня 2015 року Державна екологічна інспекція у Черкаській області в плановому порядку перевірила діяльність Комунального підприємства «Міський водоканал» Золотоніської міської ради.

Державні інспектори зафіксували самовільний скид стічних вод після очисних споруд без затверджених норм граничнодопустимого скиду. До того ж у період з 1 січня по 24 вересня 2015 року КП «Міський водоканал» не мав дозволу на спецводокористування. Відділом інструментально-лабораторного контролю в лютому, вересні, жовтні та листопаді відбирались проби скиду зворотних вод після очисних споруд, результати дослідження відібраних проб виявляли стійкі перевищення вмісту забруднюючих речовин.

Розраховані збитки за забруднення річки Суха Згарь зворотними водами після очисних споруд становлять 531,7 тисяч гривень, - повідомили у прес-службі Держекоінспекції області. Претензія виставлена КП «Міський водоканал» Золотоніської міської ради для відшкодування у добровільному порядку.

Коментарі

Вгору