Золотоніською місцевою прокуратурою встановлено порушення вимог законодавства при проведенні державних закупівель

11 січня 2018, 06:39

Золотоніською місцевою прокуратурою встановлено, що бухгалтер одного із комунальних закладів Чорнобаївського району, неналежно виконуючи свої службові обов'язки, після укладення договору про закупівлю автомобіля спеціальної призначеності з одним із приватних підприємців, проставила свій підпис в платіжному дорученні, яким погодила законність проплати грошових коштів в сумі 384 000 грн. на рахунок ФОП, який в свою чергу не поставив необхідний товар до комунального закладу. При цьому бухгалтер знала про фактичне порушення умов Договору, в частині неотримання комунальним закладом автомобіля спеціального призначення за актом – прийому передачі.

За вказаним фактом внесеного відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України, а саме службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осібякщо воно спричинило тяжкі наслідки.

Досудове розслідування триває, винним особам загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

За інформацією золотоніської місцевої прокуратури

 

Коментарі

Вгору