Золотоніські школярі вивчали процес виготовлення кавових напоїв

13 квітня 2018, 07:03

У рамках «Акції Випускник - 2018»  за ініціативи Золотоніського міськрайонного центру зайнятості відбулася професіографічна екскурсія для 11 учнів старших класів Хрущівського навчально-виховного комплексу.

Разом із профконсультантом центру зайнятості Надією Журавльовою школярі відвідали Товариство з обмеженою відповідальністю “ФЕС УКР”, яке займається виробництвом та реалізацією розчинних напоїв, зокрема, кавових, чайних, какао, цикорію та натуральної розчинної кави.

Екскурсію для старшокласників проводила менеджер систем якості Яна Мартинюк.

Діти захопливо спостерігали за роботою контролера якості, водія навантажувача, укладальника-пакувальника та багатьох інших. Також школярі дізналися секрети та особливості виготовлення продукції підприємства.

Під час екскурсії Яна Мартинюк розповіла учням про історію та розвиток товариства: «Підприємство було засноване в Україні, в складі групи Food Empire, в 2011 році. Ми виготовляємо продукцію під торговими марками «MacCoffee», «Петровська Слобода», «MacFito» і «MacChocolate». Завод щодня може переробляти близько 70 тонн сировини, випускаючи при цьому 3 мільйони саше на добу. Тому процес виробництва потребує постійного контролю і зосередженості зі сторони працівників».

Дізнавшись багато нової та цікавої інформації юнаки та дівчата не приховували свого захвату від проведеного заходу та ще довго ділилися своїми враженнями від побаченого.

За повідомленням Золотоніського МРЦЗ.

Коментарі

Вгору