Золотоніські лісівники готують ґрунт для нових насаджень

08 листопада 2017, 18:14

Завдяки сприятливим погоднім умовам у Золотоніському лісгоспі активно ведуть роботи з підготовки площ під майбутні ліси. Під час наступної весняної лісокультурної кампанії у лісгоспі планують створити лісових культур на загальній площі у 75 гектарів.

За словами головного лісничого Ігоря Міщенка, станом на сьогодні вже здійснено підготовку ґрунту в обсязі 50 гектарів. Одночасно золотоніські лісівники проводять глибоке рихлення ґрунту з внесенням мінеральних добрив.

Протягом зими на підготовлених площах ґрунт уляжеться, там накопичиться достатньо вологи і, таким чином, будуть створені оптимальні умови для садіння майбутнього лісу.

– Попередня осіння підготовка ґрунту із дотриманням усіх технологій дасть змогу оперативно та якісно створити лісові культури навесні, – наголошує директор Золотоніського лісгоспу Микола Бас. – Посадковим матеріалом забезпечуємо себе самі. Зараз триває збір лісового насіння. А на лісових розсадниках зростає півтора мільйона сіянців для забезпечення потреби лісгоспу під час наступної лісокультурної кампанії.

Загалом протягом 2017 року у Золотоніському лісгоспі проведено лісовідновлення на площі 123 га, з них створено лісових культур на 61 га.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору