Золотоніські депутати звернулися до Генеральної прокуратури через занедбаний гуртожиток

10 листопада 2017, 10:11

На сесії Золотоніської міської ради депутати звернулися до Генерального прокурора України Юрія Луценка, прокурора Черкаської області Сергія Овчаренка та керівникаЗолотоніської місцевої прокуратури Валентина Танцюри щодо ситуації, яка склалась із приміщенням колишнього гуртожитку Золотоніського технікуму ветеринарної медицини, яке знаходиться по вул Шевченка, 173, zolotonosha.ck.ua.

Ця будівля у центрі міста уже десяток років пустує. Після передачі її у власність Генеральній прокуратурі України, у 2013-му її навіть намагалися відремонтувати і переселити туди Золотоніську прокуратуру. Колишній гуртожиток загородили металопрофілем, однак далі справа не пішла. Через певний час металеву огорожу прибрали і у людей з’явився безперешкодний доступ до цієї будівлі. Тут вибили вікна й двері, через їх відсутність тепер будь-хто може потрапити на територію ветеринарного технікуму (тепер уже коледжу).

Міська рада неодноразово зверталася до місцевої прокуратури аби ті привели до ладу це приміщення, хоча б позабивали вікна та двері. Однак ніяких дій з боку правоохоронців немає й досі. Сама ж будівля стала прихистком для людей, які розпивають там алкогольні напої, вживають наркотики. Нещодавно там трапилась і пожежа. А влітку цього року юна дівчина ледь не стала самогубцею – хотіла стрибнути із даху приміщення. Однак все це не турбує місцеву прокуратуру.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору