Золотоніські депутати не хочуть об’єднувати Золотоношу із селами

09 червня 2018, 17:04

Нині у Золотоніському районі утворена і самостійно функціонує лише Зорівська об’єднана територіальна громада. У решті сіл активно триває обговорення планів об’єднання, пише Діловий регіон.

а словами місцевих жителів, обійшовши думку громади, представники Черкаської облдержадміністрації створили перспективний план об’єднання, де пропонують приєднати до райцентру 18 сільських рад чи 35 населених пунктів Золотоніщини.

З цього приводу на минулому тижні зібрали позачергову сесію районної ради і врешті 28-ма голосами не підтримали таке об’єднання.

Так, Черкаська ОДА подала перспективний план, відповідно до якого у Золотоніському районі мають функціонувати три об’єднані громади: Зорівська ОТГ, Гельмязівська ОТГ та Золотоніська ОТГ. Щодо останньої сільські голови та жителі висловили шквал протестів.

- У нас в Черкаській області перебуває шість міст обласного підпорядкування. Ні в одному з них такого перспективного плану немає.  Ні в Каневі не приєднали пів Канівського району, ні в Смілі не приєднали, ні в Ватутіному, - запевнив голова Золотоніської РДА Олександр Лісовий.

Коментарі

Вгору