Золотоніські автобуси не вийшли на маршрути

12 листопада 2021, 20:01

Зранку 12 листопада золотоніські спільноти у мережі підірвала хвиля обурення: у зв'язку із входженням Черкащини до «червоної» карантинної зони міські автобусні рейси під номерами 2, 4 та 5 – відмінили, принаймні на 1 добу, що спричинило колапс. Можна припустити, імовірно, що переважна більшість водіїв місцевого підприємства-перевізника – АТП-17112 − не має ковід-сертифікатів, себто, повністю не вакциновані двома дозами.

Про це пише "Золотоноша.Сity".

Як повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Золотоніського міськвиконкому Олексій Луща, відповідно до вказівок щодо дотримання санітарних норм, у «червоній» зоні карантину, в якій власне і опинився Золотоніський район, як і вся Черкащина, робота різних закладів можлива лише за умови 100% щеплених серед персоналу.

Під цю категорію також підпадають перевезення, тож, аби забезпечити безперебійний рух маршрутів, керівники мали простежити за підготовкою до посилення карантину.

– Обов’язковими є наявність COVID-сертифікатів у водіїв, вакциновані пасажири, а також тільки місця, передбачені технічною характеристикою транспортного засобу, тобто, лише сидячі, − наголосив Олексій Олексійович. – До того ж, водії зобов’язані бути щеплені однією дозою однодозної вакцини або ж двома − дводозної. Це речі, які дозволяють здійснювати перевезення у період «червоної» зони, яка, окрім обмежень трьох попередніх – «зеленої», «жовтої» і «помаранчевої», додає власні.

Щодо інформації про водіїв без щеплень, Олексій Луща інформацію не підтвердив і не спростував.

За коментарем з цього питання ми звернулися до директора ПрАТ «Золотоніське АТП-17112» Петра Малишка. Ось що він сказав:

– Чимало водіїв, дійсно, не отримали двох доз вакцини від коронавірусу, а тому пустити рейси і наражати як працівників, так і підприємство на величезні штрафи – не найкращий задум. Проте багато моїх підлеглих вже мають в активі одну дозу щеплення, хоча завчасно не отримали відповідних сертифікатів.

Зі слів директора, це питання вирішується, всі сили кинуті саме на забезпечення перевезень. Уже 13 листопада, якщо не виникне неочікуваних обставин, міський громадський транспорт має виїхати на свої маршрути.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вододимир :

Як завжди – проспали. Одна справа ховати кеш від оподаткування, а інша – організувати щеплення у відповідності до протикарантинних вимог .

Відповідальний :

За саботаж і спричинення транспортного коллапсу керівництво області повинно зробити кадрові висновки. Як на рівні області так і в Золотоноші.

А :

Чіпують. Нас.

Вгору